8/1/2021
یکشنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
اورژانس یکی از ستون‌های اصلی نظام سلامت است
سعید نمکی، وزیر بهداشت:

اورژانس یکی از ستون‌های اصلی نظام سلامت است

وزیر بهداشت با بیان اینکه اورژانس یکی از ستون‌های اصلی نظام سلامت است، گفت: نیروهای اورژانس در خط مقدم کادر درمان هستند و در بحران کرونا نیز بار زیادی را تحمل کرده‌اند.

اعتمادآنلاین| وزیر بهداشت گفت: توسعه مراکز اورژانس در کشور با هدف چابک سازی این سازمان انجام می‌شود و امیدواریم هر چه زودتر این امر محقق شود تا در ارائه خدمات به مردم عملکرد بهتری داشته باشیم.


به گزارش مهر، سعید نمکی در آئین بهره برداری از پروژه‌های اورژانس استان اصفهان که به صورت وبینار برگزار شد، با بیان اینکه اورژانس یکی از ستون‌های اصلی نظام سلامت است، اظهار داشت: نیروهای اورژانس در خط مقدم کادر درمان هستند و در بحران کرونا نیز بار زیادی را تحمل کرده‌اند.

 

وی ادامه داد: خدمات رئیس سازمان اورژانس در مدیریت کرونا بر هیچ کس پوشیده نیست و نیروهای اورژانس به صورت جان بر کف و با عشق به صورت شبانه روز به مردم خدمت می‌کنند.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه خدمت رسانی گسترده اورژانس در اتفاقات آبان 98 و همچنین همت این نیروها در تصادفات، زلزله، سیل و … بی نظیر بود، اضافه کرد: ما در سال‌های گذشته شهدای زیادی را در راه خدمت به مردم را داشتیم و این راه را همچنان ادامه خواهیم داد.

 

وی با بیان اینکه توسعه مراکز اورژانس در کشور با هدف چابک سازی این سازمان انجام می‌شود، افزود: امیدواریم هر چه زودتر این امر محقق شود تا در ارائه خدمات به مردم عملکرد بهتری داشته باشیم.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها