6/22/2021
سه شنبه، ۰۱ تیر ۱۴۰۰
هیچ گفت‌وگویی با مقام‌های روس درباره فایل صوتی ظریف نداشتم
کاظم جلالی، سفیر ایران در روسیه:

هیچ گفت‌وگویی با مقام‌های روس درباره فایل صوتی ظریف نداشتم

سفیر ایران در روسیه پس از حضور در وزارت امورخارجه روسیه تاکید کرد که او هیچ گفت‌وگویی با مقام های روس درباره فایل صوتی ظریف نداشته است و درباره موضوعات معمول صحبت کرده است.

اعتمادآنلاین| سفیر کشورمان در مسکو گفت که با مقامات روسیه درباره فایل منتشر شده از محمدجواد ظریف هیچ گفت‌وگویی نداشته است.

 

به گزارش ایسنا، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو امروز (چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه) پس از حضور در وزارت امورخارجه روسیه در جمع خبرنگاران تاکید کرد که او هیچ گفت‌وگویی با مقام های روس درباره فایل صوتی ظریف نداشته است.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه "آیا در وزارت امورخارجه درباره اظهارات آقای ظریف در فایل صوتی منتشر شده صحبتی داشته است؟" قاطعانه گفت، خیر و افزود: ما درباره موضوعات معمول صحبت کردیم.

 

وزارت امورخارجه روسیه طی بیانیه ای اعلام کرده است که کاظم جلالی امروز با اندری رودِنکو معاون وزیر امورخارجه این کشور دیدار کرده است.

 

در این بیانیه آمده است: در جریان این دیدار دو طرف درباره موضوعات مربوط به منطقه، ازجمله آسیای میانه و فرا قفقاز رایزنی بخث و تبادل نظر کرده اند.

 

به گزارش ایسنا، به تازگی فایل صوتی یک مصاحبه منسوب به وزیر امورخارجه کشورمان منتشر شده است که در آن اظهاراتی را درباره نقش روسیه در مذاکرات هسته ای و حصول برجام مطرح می کند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها