6/25/2021
جمعه، ۰۴ تیر ۱۴۰۰
«عروسی مردم» در انتظار فرصت مناسب برای اکران

«عروسی مردم» در انتظار فرصت مناسب برای اکران

مجید توکلی کارگردان سینما درباره اکران این فیلم گفت: «عروسی مردم» به این زودی اکران نمی‌شود.

اعتمادآنلاین| مجید توکلی کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت فیلم سینمایی «عروسی مردم» گفت: حقیقت ماجرا این است که انگیزه‌ای برای اکران آنلاین نداریم و به نظرم تا زیرساخت‌های قاچاق فیلم‌ها در اکران آنلاین درست نشود، این مدل اکران بیهوده است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، البته ممکن است برای بعضی فیلم‌ها با توجه به شرایطشان مفید باشد، اما درباره فیلمی مثل «عروسی مردم» که با پول کامل بخش خصوصی ساخته شد و در شرایط عادی می‌تواند فروش معقولی داشته باشد، به صلاح نیست.

 

کارگردان «متولد 65» در ادامه درباره وضعیت سینما در ادامه دوران کرونا گفت: پیش‌بینی من این است که تا 1401، اکران سینما به طور جدی نخواهیم داشت و با اتفاق‌های غیر قابل پیش‌بینی کرونا و مدیریت یک بام و دوهوای این بیماری، بعید است به این زودی‌ها سینما رونق بگیرد.

 

«عروسی مردم»، در ادامه فیلم سینمایی «متولد 65» فضایی عاشقانه و سرخوش دارد و به قلم جمیله دارالشفایی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی ساخته شده است.

 

نازنین بیاتی، شکیب شجره، احترام برومند، زهرا داوودنژاد، خسرو بامداد، افسانه تهرانچی، سجاد تابش، محمد حیدری، سارا محمدی بازیگران این فیلم هستند. در این فیلم علی اوجی مجری طرح و دانیال زمانی مدیر پروژه هستند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها