6/22/2021
سه شنبه، ۰۱ تیر ۱۴۰۰
تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه شهید مدرس تهران 4 مصدوم داشت

تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه شهید مدرس تهران 4 مصدوم داشت

یک دستگاه کامیونت که مصالح ساختمانی حمل می‌کرد به دلایل نامشخصی به گاردریل‌های میانی بزرگراه خورد و در حین حرکت به هشت دستگاه خودرو سواری برخورد کرد. در این حادثه 4 نفر مصدوم شدند.

اعتمادآنلاین|جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 11:07 دقیقه امروز تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید مدرس نرسیده به بزرگراه شهید صدر به سامانه 125 اعلام و بی درنگ ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

به گزارش ایرنا، جلال ملکی افزود: یک دستگاه کامیونت که مصالح ساختمانی حمل می‌کرد به دلایل نامشخصی به گاردریل‌های میانی بزرگراه خورد و در حین حرکت به هشت دستگاه خودرو سواری برخورد کرد.

 

به گفته وی، در ادامه این کامیونت با برخورد با گاردریل های وسط بزرگراه در محل واژگون شد که چهار نفر شامل سه مرد و یک زن دچار مصدومیت شدند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینکه مصدومان تحت درمان نیروهای اورژانس قرار گرفتند، افزود: آتش نشانان با همکاری پلیس راهور نسبت به ایمن سازی محل اقدام کردند و عملیات آتش نشانان دقایقی است به پایان رسیده است.

 

وی علت این تصادف زنجیره ای را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، بزرگراه شهید مدرس در شمال تهران قرار دارد که این بزرگراه در شمال از پل پارک وی آغاز می‌شود و در امتداد شرقیِ بزرگراه شهید چمران، بعد از پل پارک وی، قرار دارد.

 

این بزرگراه 9 کیلومتری در انتها به میدان هفت تیر ختم می‌شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها