5/17/2021
دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
احمد خاتمی: دشمن ویروس بی‌اعتنایی به جان جامعه می‌اندازد

احمد خاتمی: دشمن ویروس بی‌اعتنایی به جان جامعه می‌اندازد

یک عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: گاهی در قالب اینکه در انتخابات شرکت نمی کنیم و گاهی با ناامید کردن مردم و تکرار این جمله که «چه فرقی می کند در انتخابات شرکت کنیم یا نه» به جان جامعه رخنه می کند.

اعتمادآنلاین| احمد خاتمی دوشنبه شب در مراسم ویژه شب قدر در مصلای اعظم تبریز با بیان اینکه این ویروس بی اعتنایی چهره های مختلفی دارد، اظهار کرد: گاهی در قالب اینکه در انتخابات شرکت نمی کنیم و گاهی با ناامید کردن مردم و تکرار این جمله که " چه فرقی می کند در انتخابات شرکت کنیم یا نه"به جان جامعه رخنه می کند.

 

وی در تشبیه شرایط سیاسی حاکم به جامعه با برخی از ویژگی های ویروس منحوس کرونا گفت: چهارده ماه است که دنیا گرفتار این ویروس منحوس است و شمار زیادی را درگیر و یا جان شان را گرفته است با وجودی که نحوه برخورد با این ویروس را می شناسیم اما ایا ما با ویروس گناه که جان را تهدید می کند، آشنا هستیم.

 

وی با بیان اینکه ویروس گناه، عبور از خطوط قرمز خداست و خطرش از ویروس جسم بیشتر است، خاطرنشان کرد: شب قدر فرصتی برای دوری از این ویروس است.

 

حجت الاسلام خاتمی یادآور شد: ویروس جسم حداقل عمر 100 ساله را تباه می کند اما ویروس گناه ابدیت را تباه می کند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه تاکید کرد: اگر ویروس کرونا شیوع پیدا کند، دنیا را تباه می کند حال آنکه اگر ویروس گناه گسترش پیدا کند این دنیا و آخرت تباه می شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها