5/10/2021
دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
تخلف در جداول بودجه 1400 با هیچ دوره‌ای قابل قیاس نیست
احمد علیرضا بیگی، نماینده تبریز:

تخلف در جداول بودجه 1400 با هیچ دوره‌ای قابل قیاس نیست

یک نماینده مجلس گفت: تخلفاتی که در جداول بودجه 1400 صورت گرفته با هیچ دوره‌ای قابل قیاس نیست. باید این‌ تخلفات در مجلس مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد و موارد تخلف مشخص شود.

اعتمادآنلاین| احمد علیرضا‌بیگی، نماینده تبریز در مجلس در خصوص تخلف صورت گرفته در بودجه 1400 گفت: جداول مربوط به تبصره 19 در بودجه تغییر پیدا کرده است. پس از ارجاع بودجه به شورای نگهبان برای تأیید نهایی منتظر ماندیم تا نظریه شورا را دریافت کنیم و اگر نیاز به ایجاد تغییراتی بود آنها را لحاظ کنیم، تا ساعت 4 در صحن منتظر بودیم تا ایرادات شورای نگهبان به دستمان برسد و آخرین بررسی‌ها انجام شود ولی هیأت ‌رئیسه اعلام کرد که شورای نگهبان بودجه را تأیید کرده و ما به سمت حوزه‌های انتخابیه خود رفتیم.

 

به گزارش روزنامه ایران ، وی ادامه داد: حدود صد نفر از نمایندگان مجلس نامه ای را به هیأت رئیسه امضا کردیم و مطمئن هستیم تخلفاتی در جداول بودجه صورت گرفته که قابل قیاس با هیچ دوره‌ای نیست. باید این‌ تخلفات در مجلس مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد و موارد تخلف مشخص شود. پس از بررسی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان این تخلف به قوه قضائیه ارجاع داده می‌شود. 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها