6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
امپراطور جدید رم را بشناسید + تصاویر
ذوق زدگی ایتالیایی‌ها از بازگشت مورینیو:

امپراطور جدید رم را بشناسید + تصاویر

شب گذشته در خبری شوکه کننده مورینیو به سری‌آ‌ بازگشت تا واکنش جذاب مطبوعات را به همراه داشته باشد.

اعتمادآنلاین| کمتر کسی تصور می‌کرد که مورینیو انقدر زود سرمربی یک تیمی در اروپا شود و باورکردنی نبود که آقای خاص به ایتالیا بازگردد و روی نیمکت تیمی غیر از اینترمیلان بنشیند. در چند ساعت ابتدایی انتشار خبر سرمربیگری مورینیو در باشگاه رم، بسیاری از علاقه مندان به فوتبال ایتالیا از بازگشت آقای خاص ابراز خوشحالی کردند و همین حس و حال به مطبوعات ایتالیا نیز سرایت کرد. 

 

به گزارش فارس، مطبوعات ایتالیا با ذوق زدگی خاصی از بازگشت مورینیو به سری‌آ نوشتند و گازتا جلدی جذاب را در کیوسک امروز فوتبال اروپا به نمایش گذاشت. 

 

گازتادلااسپورت با تشبیه کردن مورینیو به یک امپراطور در رم باستان، این سرمربی را امپراطور جدید این شهر دانست و به سبک نمایه‌های قدیمی نوشت: امپراطور جدید رم؛ سلام مو (در این جلد کلمه Ave در متون باستانی رم استفاده می‌شود و به معنای سلام و احوال پرسی است)

 

مورینیو1

 

کوریره دلا اسپورت نیز با استفاده از عبارت معروف باشگاه رم یعنی «زنده باد رم» از بازگشت مورینیو صحبت کرد و مصاحبه آقای خاص را به روی جلد برد. سرمربی پرتغالی پس از رسیدن به رم گفت: من به خاطر جاه طلبی باشگاه و عشق و شور طرفداران به اینجا آمدم.

 

مورینیو 2

 

مورینیو با قراردادی 3 ساله با دستمزد سالیانه 7 میلیون یورو به رم آمد تا این تیم را دوباره به مسیر پیروزی بازگرداند. 

توتواسپورت نیز تیتری به مانند کوریره استفاده کرد و انتقال مورینیو به رم را شوکه‌کننده خواند.

 

مورینیو 3

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها