6/25/2021
جمعه، ۰۴ تیر ۱۴۰۰
راه‌اندازی 3 بخش خبری ویژه انتخابات

راه‌اندازی 3 بخش خبری ویژه انتخابات

رادیو «انتخابات» با رویکرد تبیینی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی و با شعار «حضور پرشور، انتخاب درست» از 26 اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز می‌کند و با سه بخش خبری مشروح درباره اخبار انمتخابات همراه خواهد بود.

اعتمادآنلاین| رادیو انتخابات که در زمره رادیوهای مناسبتی قرار می‌گیرد، به مدت یک ماه راه‌اندازی خواهد شد و تلاش می‌کند در قالب‌های گوناگون برنامه‌سازی، مسائل مختلف در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

 

به گزارش ایسنا، این شبکه همچنین نگاه ویژه‌ای به مباحث اقتصادی دارد که دغدغه این روزهای مردم است.

 

تشریح برنامه‌های ارائه شده در بستر انتخابات 1400 و معرفی کارنامه کاندیداهای ریاست جمهوری از جمله اقدامات در رادیو انتخابات است.

 

رضا کوچک‌زاده، مدیریت رادیو انتخابات را عهده‌دار است. این شبکه به صورت 24 ساعته و تصویری از یکشنبه ـ 26

اردیبهشت ـ تا 28 خرداد بر روی موج «اف .ام» ردیف 5/ 95 مگاهرتز شروع به کار می‌کند.

 

شنوندگان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی ایرانصدا، ضمن شنیدن و دیدن برنامه‌های این شبکه از دیگر امکانات این برنامه کاربردی هم استفاده کنند.

 

شنوندگان رادیو انتخابات در سه بخش خبری مشروح از آخرین اخبار انتخابات آگاه می‌شوند. این بخش های خبری در ساعت های 9 صبح، 15 عصر و 20 پخش خواهند شد.

 

همچنین پایگاه اینترنتی www.radioentekhabat.ir ارائه کننده آخرین اخبار انتخاباتی است و سامانه 30000955 نیز در مسیر تعامل بیشتر با شنوندگان در نظر گرفته شده است.1

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها