6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) متولی امنیت فضای کشور است
صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص):

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) متولی امنیت فضای کشور است

فرمانده نیروی پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: متولی امنیت فضای کشور قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) است که این امر باعث ایجاد وحدت و اتحاد میان ارتش و سپاه و یاس و عصبانیت دشمنان شده است.

اعتمادآنلاین| صباحی فرد گفت: متولی امنیت فضای کشور قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) است که همین امر باعث ایجاد وحدت میان ارتش و سپاه می شود.
 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوی اسلامی ایران از برخی یگان‌های عملیاتی منطقه پدافند هوایی شمال کشور بازدید کرد.

 

وی در بازدید از مرکز کنترل فرماندهی و سایت راداری کرج با اشاره به افزایش روزبه‌روز همکاری‌های مشترک و هماهنگی‌ها با هوا فضای سپاه پاسداران گفت: متولی امنیت فضای کشور قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) است که این امر باعث ایجاد وحدت و اتحاد میان ارتش و سپاه و یاس و عصبانیت دشمنان شده است.

 

فرمانده نیروی پدافند هوایی در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه معیشت کارکنان گفت: در سال‌های اخیر با تدبیر و حمایت‌های فرماندهی محترم کل ارتش تلاش‌ها و اقدامات بسیار خوبی در حوزه معیشت کارکنان انجام شده و تلاش‌ها در این حوزه همچنان ادامه دارد. در زمینه بازسازی پادگان‌ها نیز اقدامات بسیار قابل توجهی انجام شده و هیچ پادگانی نیست که در آن نوسازی نداشته باشیم.

 

وی افزود: لزوم نوسازی اماکن فرسوده در نیروی پدافند هوایی همچنان وجود دارد و اقدامات در زمینه زدودن کهنگی از منازل سازمانی و اماکن عملیاتی نیز ادامه خواهد داشت.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها