6/17/2021
پنج شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
 جوانانی که به میدان نبرد رفته و شهید می‌شوند به آرزوی خود می رسند/ خانه شهیدان دروازه ورود به بهشت است
سرلشکر حسین سلامی، فرمانده سپاه:

جوانانی که به میدان نبرد رفته و شهید می‌شوند به آرزوی خود می رسند/ خانه شهیدان دروازه ورود به بهشت است

فرمانده سپاه گفت: خداوند بهشت را بر این خانواده‌ها ارزانی کرده است و خانه این شهیدان دروازه ورود به بهشت است زیرا جهاد دری از درهای بهشت به شمار می‌رود.

اعتمادآنلاین|سرلشکر حسین سلامی سحرگاه شنبه در گفتگوی تلفنی برنامه سحرگاهی سیمای مازندران به مناسبت سالگرد شهادت مدافعان حرم در خان طومان سوریه با بیان اینکه دشمنان ما افسرده، عاجز، ناتوان و ناکام هستند، افزود: الحمدالله اسلام به برکت استقامت‌ها، صبر، پایمردی‌ها، وفاداری‌ها و فداکاری‌ها در حال گسترش است.

 

به گزارش مهر، وی با اظهار اینکه مردم نقطه مرکزی قلب اسلام به شمار می‌روند، ادامه داد: قلب اسلام به واسطه مردم محکم بوده و تکیه گاه ما نیز مردم هستند و سربازی آنان افتخاری می‌کنیم و امیدواریم این لباس خدمت و جهاد را همواره بر تن داشته باشیم.

 

وی با عنوان اینکه شهادت برای مردان خدا بزرگترین آرزوی است و جوانانی که به میدان نبرد می‌روند و شهید می‌شوند به آرزوی خود می رسند، تصریح کرد: ایثار، گذشت، صبر و اجر اکبر مربوط به خانواده‌های شهیدان است زیرا این خانواده‌ها آرزوهای خود را بدرقه می‌کنند.

 

سردار سلامی تاکید کرد: اگر شهیدان با شهادت به آرزوی خود رسیدند، خانواده‌ها با بدرقه فرزندان خود، آرزوهای خود را فدا می‌کنند و این کار نیازمند گذشت، ایثار و ایمان قوی است.

 

وی ضمن عرض تبریک به خانواده‌های شهیدان برای صبر و ایثار افزود: مردی که به جهاد می‌رود خداوند در خانه جانشین اوست و اگر شهیدان در خان طومان به شهادت رسیدند و در عالم ملکوت روزی خوار الهی شدند، خداوند با همدم خانواده‌های شهیدان است.

 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار اینکه بهشت با سختی‌ها به دست می‌آید، گفت: خداوند بهشت را بر این خانواده‌ها ارزانی کرده است و خانه این شهیدان دروازه ورود به بهشت است زیرا جهاد دری از درهای بهشت به شمار می‌رود.

 

وی با تاکید براینکه تا آخر پرچم را برافراشته نگه می‌داریم و اجازه نمی‌دهیم دستاوردهای باشکوه شهیدان آسیب ببیند، گفت: به مقاومت ادامه می‌دهیم و انشالله دشمن را با شکست‌های خفت بار به گورستان تاریخ روانه می‌کنیم.

 

مازندران 42 شهید مدافع حرم تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است و 16 مدافع حرم در خان سوریه و در اردیبهشت ماه به شهادت نائل آمدند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها