6/19/2021
شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
بارش باران در اغلب مناطق کشور تا پایان هفته
وضعیت آب و هوا در 19 اردیبهشت؛

بارش باران در اغلب مناطق کشور تا پایان هفته

امروز در استان‌های اصفهان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و ارتفاعات البرز، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

اعتمادآنلاین| امروز در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، شمال اردبیل، شمال، ارتفاعات تهران و البرز، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان،کرمان و یزد اصفهان رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ به ویژه ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می‌شود.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آسمان تهران قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

 

دوشنبه در مناطقی از خراسان جنوبی، غرب یزد، غرب اصفهان، مرکزی، قم، سمنان، تهران، البرز، قزوین، شرق زنجان، شمال فارس، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و سواحل دریای خزر بارش بینی می‌شود.

 

سه شنبه در سواحل دریای خزر، اردبیل، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران، دامنه‌های زاگرس واقع در استان‌های همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و استان‌های اصفهان، شمال فارس، برخی مناطق کرمان و سیستان و بلوچستان بارش انتظار می‌رود.

 

چهارشنبه در شمال غرب، غرب، بخش‌هایی از مرکز، دامنه‌های البرز و زاگرس و همچنین سواحل دریای خزر بارش ادامه خواهد داشت.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها