6/19/2021
شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
انتقال نیرو از سوریه به یمن توسط ایران واقعیت ندارد
سفارت ایران در آنکارا تکذیب کرد:

انتقال نیرو از سوریه به یمن توسط ایران واقعیت ندارد

سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا خبر منتشر شپه توسط خبرگزاری آناتولی مبنی بر انتقال نیرو از سوریه به یمن توسط نیروهای نظامی ایران را تکذیب و اعلام کرد: چنین ادعایی نشانه کم اطلاعی از واقعیت‌ها میدانی است.

اعتمادآنلاین| سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا ادعای خبرگزاری آناتولی مبنی بر انتقال نیروی نظامی از سوریه به یمن توسط نیروهای نظامی ایران را تکذیب کرد.

 

به گزارش فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا خبر منتشر شپه توسط خبرگزاری آناتولی مبنی بر انتقال نیرو از سوریه به یمن توسط نیروهای نظامی ایران را تکذیب و اعلام کرد: چنین ادعایی نشانه کم اطلاعی از واقعیت‌ها میدانی است.

 

این سفارتخانه همچنین اعلام کرد که این ادعای ساختگی با رویکرد جمهوری اسلامی ایران نسبت به جنگ فاجعه بار و غیرانسانی علیه مردم یمن تعارض دارد.

 

سفارت جمهوری اسلامی ایران همچنین عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره خواهان پایان این جنگ بوده و از تلاش‌های سازمان ملل در جهت دستیابی به راهکار سیاسی حمایت کرده است.

 

گفتنی است خبرگزاری آناتولی با انتشار خبری مدعی شده که ایران برای تقویت حوثی‌ها در یمن 120 نیروی سوری را از استان دیرالزور به یمن اعزام کرده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها