6/19/2021
شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
اعلام مهلت ارسال آثار اصلی منتخبان مسابقه‌ کانون پرورش فکری

اعلام مهلت ارسال آثار اصلی منتخبان مسابقه‌ کانون پرورش فکری

مهلت ارسال آثار برگزیدگان مرحله‌ اول پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری مشخص شد.

اعتمادآنلاین| برگزیدگان مرحله‌ اول پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تفکیک از 3 تا 18 خرداد 1400 فرصت دارند تا نسخه اصلی آثار خود را ارسال کنند.

 

به گزارش مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون،دبیرخانه این مسابقه با انتشار آیین‌نامه‌ای از منتخبان بخش‌های مختلف این رویداد درخواست کرده است تا در تاریخ‌های اعلام شده آثارشان را در پایگاه پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان به نشانی www.cinema.kpf.ir منتشر کنند.

 

برگزیدگان هر بخش از ساعت 8 صبح روز اعلام شده برای ارسال اثر تا ساعت 24 روز پایان ارسال اثر باید به‌ترتیب در بخش «پویانمایی» روز 3 تا 5 خرداد، بخش «نمایشنامه» از 7 تا 9 خرداد، بخش «فیلم‌ کوتاه» از 11 تا 13 خرداد و بخش «سینمایی بلند» از 15 تا 18 خرداد 1400 به پایگاه مسابقه مراجعه و آثارشان را با توجه به مقررات مشخص شده، بارگذاری کنند.

 

در مرحله‌ اول این مسابقه 19 اثر در بخش «پویانمایی»، 23 اثر در بخش «نمایشنامه»، 45 اثر در بخش «فیلم کوتاه» و 53 اثر در بخش «سینمایی بلند» به عنوان برگزیده معرفی شدند.

 

پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان با هدف شناسایی و کشف استعدادهای خلاق و تبادل دستاوردهای حوزه‏‌ فیلمنامه و نمایشنامه‌نویسی ایران و ایجاد فرصت ارتباطات و تبادل تجربه در زمینه‌های مختلف هنر سینما و تئاتر کودک و نوجوان از سوی کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها