7/26/2021
دوشنبه، ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
اگر محبوبیت ظریف پایین آمده به دلیل حرکت برخلاف منویات مقام معظم رهبری است
جبار کوچکی نژاد، نماینده رشت:

اگر محبوبیت ظریف پایین آمده به دلیل حرکت برخلاف منویات مقام معظم رهبری است

یک نماینده مجلس در خصوص فایل صوتی منتسب به ظریف گفت: این جماعت در زمان حیات سردار دلها نیز اتهاماتی را به وی می‌زدند و بعد از شهادت او هم همان مسیر را ادامه می‌دهند و سوال ما از وزیر امورخارجه این است که چرا تا این حد نسبت به سردار دلها کینه دارد؟

اعتمادآنلاین| جبار کوچکی نژاد، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: فایل صوتی وزیر امور خارجه و مباحثی که در آن مطرح شده بود، اقدامی ضد امنیتی، ضد مردمی و برخلاف ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

 

به گزارش مهر، وی با بیان اینکه قوه قضائیه حتماً باید به این موضوع ورود پیدا کند، افزود: این جماعت در زمان حیات سردار دلها نیز اتهاماتی را به وی می‌زدند و بعد از شهادت او هم همان مسیر را ادامه می‌دهند و سوال ما از وزیر امورخارجه این است که چرا تا این حد نسبت به سردار دلها کینه دارد؟

 

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: محبوبیت سردار سلیمانی به این دلیل است که وی در بیابان و جبهه زندگی کرده است و حرف ما به ظریف آن است که اگر محبوبیت شما پائین آمده به این دلیل است که برخلاف منویات مقام معظم رهبری حرکت کرده اید.

 

کوچکی نژاد خطاب به وزیر امور خارجه، گفت: لازم است در عرصه سیاسی و دیپلماسی اصلاح رفتار داشته باشید و اقدامات قبلی خود را تصحیح کنید.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها