6/19/2021
شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
اعلام وزنه‌برداران سهمیه گرفته به کمیته ملی المپیک/ دو سهمیه و 7 مدعی

اعلام وزنه‌برداران سهمیه گرفته به کمیته ملی المپیک/ دو سهمیه و 7 مدعی

طبق قوانین جدید iwf، در پایان مسابقات گزینشی کلمبیا فدراسیون جهانی اسامی وزنه‌برداران ایرانی که برای حضور در المپیک به امتیاز لازم رسیده‌اند را به کمیته ملی المپیک معرفی خواهد کرد.

اعتمادآنلاین|  مسابقات گزینشی کلمبیا آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه در رشته وزنه‌برداری است که پس از آن لیست ورزشکارانی که برای حضور در المپیک به امتیاز لازم رسیده‌اند اعلام خواهد شد.

 

به گزارش تسنیم، طبق اصلاحاتی که اخیرا فدراسیون جهانی در مسیر کسب سهمیه اعمال کرده، اسامی وزنه بردارانی که به امتیاز لازم رسیده‌اند مستقیما به کمیته ملی المپیک آنها اعلام خواهد شد.

 

براین اساس در حالیکه علی داودی در مسابقات قهرمانی آسیا به مقام قهرمانی رسید و علی هاشمی نیز با وجود غیبت در رقابت‌های تاشکند، به خاطر اعمال اصلاحات جدید بی نیاز از حضور در مسابقه دیگری شد، دو وزنه‌بردار ایرانی هستند که سهمیه المپیک شان قطعی شده است.

 

همچنین علیرضا بیرالوند، علی میری، ایوب موسوی، کیانوش رستمی و سهراب مرادی نیز دیگر وزنه‌بردارانی هستند که منتظر اعلام IWF می‌مانند.

 

ایران تنها دو سهمیه در مسابقات المپیک خواهد داشت که اکنون 7 نفر شانس کسب سهمیه را دارند.

 

کمیته ملی المپیک با نظرخواهی از فدراسیون وزنه‌برداری، از بین کسانی که سهمیه گرفته‌اند، دو نفر را برای حضور در المپیک به IWF معرفی خواهد کرد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها