6/25/2021
جمعه، ۰۴ تیر ۱۴۰۰
اولویت اصلی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است / ردصلاحیت‌های اصلاح‌طلبان باعث ایجاد فضای سرد در انتخابات شد
علی بختیار، نماینده سابق مجلس:

اولویت اصلی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است / ردصلاحیت‌های اصلاح‌طلبان باعث ایجاد فضای سرد در انتخابات شد

یک نماینده سابق مجلس گفت: متأسفانه برخی از این موضوع غافل هستند که چشم دنیا به انتخابات 1400 در ایران است. نیاز است مجریان و ناظران انتخابات به این موضوع توجه کنند که اولویت اصلی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

اعتمادآنلاین| یک نماینده سابق مجلس گفت: نیاز است مجریان و ناظران انتخابات به این موضوع توجه کنند که اولویت اصلی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

 

به گزارش ایمنا، علی بختیار در مورد رد صلاحیت کاندیداهای اصلاح طلب در انتخابات شورای اسلامی شهر اظهار کرد: رد صلاحیت‌های گسترده‌ اصلاح طلبان باعث ایجاد فضای سرد در آستانه انتخابات شده است.

 

وی افزود: برگزار کنندگان انتخابات باید در پی ایجاد شور انتخاباتی باشند، اما رد صلاحیت کاندیداها نشان دهنده‌ این است که برخی تمایلی به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ندارند.

 

این نماینده سابق مجلس ادامه داد: متأسفانه برخی از این موضوع غافل هستند که چشم دنیا به انتخابات 1400 در ایران است. نیاز است مجریان و ناظران انتخابات به این موضوع توجه کنند که اولویت اصلی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

 

بختیار خاطرنشان کرد: رد صلاحیت گسترده اصلاح‌طلبان در انتخابات خلاف منافع ملی و قانون اساسی است و طبق قانون هرگونه تخلف کاندیداها باید در دادگاه صالح بررسی شود؛ بنابراین در صورتی که تخلف کاندیداها در دادگاه مطرح نشده یا تبرئه شده‌اند نباید بخاطر آن رد صلاحیت شوند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها