6/15/2021
سه شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
عذرخواهی رئیس کمیسیون بودجه از میرلوحی بابت ردصلاحیت در انتخابات شوراها / رسولی: هیئت نظارت در ردصلاحیت‌ها تجدیدنظر کند

عذرخواهی رئیس کمیسیون بودجه از میرلوحی بابت ردصلاحیت در انتخابات شوراها / رسولی: هیئت نظارت در ردصلاحیت‌ها تجدیدنظر کند

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ضمن عذرخواهی از محمود میرلوحی بابت ردصلاحیت در انتخابات شوراهای شهر 1400 از هیئت نظارت خواستار تجدیدنظر در ردصلاحیت‌های این دوره از انتخابات شوراهای شهر و روستا شد.

اعتمادآنلاین| حسن رسولی، نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در دویست و نودو دومین جلسه شورای شهر تهران در واکنش به گزارش تحقیق و تفحص از واگذاری املاک شهرداری تهران گفت: وظیفه خود می دانم از سید محمود میر لوحی و هیات همکار به جهت تهیه این گزارش صمیمانه سپاسگزاری کنم و به نمایندگی از مردم شریف تهران از جنابعالی و سایر همکاران که نه به دلیل اتهامات مالی و اخلاقی بلکه به دلیل چنین اقداماتی در جهت صیانت از حقوق مردم توسط هیات نظارت به جای تقدیر و سپاس رد صلاحیت شدند، عذرخواهی کنم.

 

به گزارش ایسنا، رسولی ادامه داد: امیدوارم هیات نظارت استان، شهرستان و مرکزی در قضاوت در مورد افرادی چون میرلوحی و دیگران به کارنامه آنها در 40 سال گذشته و در این 4 سال توجه کنند و نسبت این رفتار و عملکرد را با آرمان‌های انقلاب و حقوق مردم بسنجند و در رد صلاحیت‌ها تجدید نظر کنند.

 

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران افزود: از نهادهای مالی در حوزه های مدنی و محاسباتی مثل انجمن حسابرسان رسمی و کانون وکلا تقاضا و دعوت می کنم با دریافت این گزارش به موازت اقدامات شورا و شهرداری در تقدیم این گزارش به مراجع قضایی به دفاع از حقوق عمومی مردم بپردازند. ما اعضای شورای پنجم قسم خوردیم از حقوق عامه صیانت کنیم. گزارشی که امروز خطاب به مردم و شهروندان تهران تقدیم شد یکی از عملکردهایی است که در راستای عمل به وظیفه انجام دادیم. امیدورام راهبرد سالم سازی و آفت زدایی انتخاباتی از شهرداری و برقراری انضباط مالی که در دوره پنجم پس از 14 سال پایه ریزی شد در آینده نیز با حضور نمایندگانی پاکدست، شجاع، نترس و متخصص ادامه یابد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها