6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
درخواست میلیاردی سپیدرود توسط شهردار رشت امضا شد

درخواست میلیاردی سپیدرود توسط شهردار رشت امضا شد

لایحه کمک به باشگاه سپیدرود رشت توسط شهردار این شهر امضا شد.

اعتمادآنلاین|  در پی درخواست مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت از شورا و شهرداری رشت و نامه 7نفر از اعضای شورای شهر مبنی بر کمک یک میلیارد تومانی به سپیدرود، این درخواست برای طی مراحل قانونی و تنظیم لایحه به شهردار رشت ارسال شد. در این مرحله شهردار رشت سیدمحمد احمدی با اشراف به وضعیت حساس و اوضاع نابسامان باشگاه سپیدرود ضمن موافقت با لایحه و مبلغ آن، در اسرع وقت لایحه کمک به باشگاه را تنظیم و تایید و برای طرح در صحن عمومی شورا بلافاصله آن را به دبیرخانه شورای شهر رشت ارسال کرد.

 

به گزارش فارس، سرعت عمل و حسن نیت شهردار و سایر پرسنل شهرداری رشت در تنظیم و ارسال به موقع لایحه کمک به باشگاه سپیدرود موجب می‌شود تا در جلسه هفته جاری شورای شهر رشت این لایحه طرح و بررسی گردد و با حسن نیتی که در بین اعضای شورا نسبت به تیم ریشه دار گیلان زمین وجود دارد مورد تصویب احتمالی قرار گرفته و با مساعدت فرماندار رشت علی فتح الهی این کمک فوری به تیم سپیدرود تزریق شود.

 

تیم محبوب گیلان با کسب نتایج مطلوب در چند هفته اخیر، در کورس صعود و شانس بازگشت به لیگ دسته اول است اما این روزها از لحاظ مالی شرایط مناسبی ندارد و با پرداخت کمک شورا و شهرداری رشت بخش بزرگی از مشکلاتش حل خواهد شد و پس از چند سال ناکامی می‌تواند دوباره دل هواداران پر شمارش را شاد کند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها