6/23/2021
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
جلسه تصویری دانشجویان با رهبر انقلاب برگزار می‌شود

جلسه تصویری دانشجویان با رهبر انقلاب برگزار می‌شود

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دانشجویان با رهبر انقلاب در روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت ماه، برگزار می‌شود. با توجه به شیوع بیماری کرونا دیدارهای رمضانی رهبر انقلاب متفاوت‌تر از سالهای قبل و به‌صورت محدودتری خواهد بود.

اعتمادآنلاین| سه‌شنبه 21 اردیبهشت ماه، دانشجویان با رهبر انقلاب دیدار می کنند.

 

به گزارش ایسنا، توحید تقی‌زاده دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اعلام خبر برگزاری نشست تصویری دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: این دیدار در روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت ماه، برگزار می شود. با توجه به شیوع بیماری کرونا دیدارهای رمضانی رهبر انقلاب متفاوت‌تر از سالهای قبل و به‌صورت محدودتری خواهد بود.

 

وی با اشاره به توجه و دغدغه رهبر انقلاب نسبت به مسئله جوانگرایی گفت: این دومین نشست رهبری در ماه مبارک رمضان پس از برگزاری نشست تصویری با قاریان قرآن است.

 

این فعال دانشجویی با اشاره به غیرحضوری بودن دانشگاه ها به دلیل شیوع کرونا گفت: با وجود تعطیلی دانشگاه‌ها در این ایام این دیدار می‌تواند به‌نوعی تجدید فعالیتهای تشکلهای دانشجویی باشد. اگر سخنان رهبر معظم انقلاب به‌خصوص در نشست‌های دانشجویی را مورد توجه قرار دهیم می‌بینیم تأکید ایشان بر ظرفیت جوانان  و جوانگرایی یکی از مهمترین گفتمان‌ها و دغدغه‌های جدی رهبر انقلاب است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها