6/19/2021
شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
میوه‌های فصل برای خانواده‌ها چقدر هزینه دارد؟

میوه‌های فصل برای خانواده‌ها چقدر هزینه دارد؟

با ورود میوه های فصل به بازار که البته هنوز برخی از آنها به صورت نوبرانه هستند، این سوال ایجاد می شود که خانواده ها برای خرید چند نوع میوه فصل چقدر باید هزینه کنند؟

اعتمادآنلاین| براساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هرکیلو گیلاس 135 هزارتومان، گوجه سبز 90 هزار تومان، توت فرنگی 55هزار تومان، زردآلو 50 هزار تومان، توت سفید 20 هزارتومان، هلو 39 هزار تومان، ملون 7900 تومان و شاه پسند8900 تومان است.

 

به گزارش ایسنا، به عبارتی اگر فردی قصد خرید چند قلم از میوه های فصل و نوبرانه را داشته باشد بایستی حداقل 100 تا حداکثر 300 هزار تومان هزینه کند.

 

گفتنی است که قیمت های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق بسته به نوع و کیفیت قیمت ها بیشتر یا کمتر باشد.

 

در میادین میوه وتره بار نیز قیمت هرکیلو توت سفید 12 هزار تومان، توت فرنگی 33هزار و 500 تومان، چاغاله بادام 32 هزار تومان، خربزه مشهدی 6200 تومان، انواع خربزه و ملون5200 تومان، انواع طالبی و گرمک 7300 تومان، زردآلو 38 هزار تومان و انواع گوجه سبز 35 تا 47 هزار تومان است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها