7/30/2021
جمعه، ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
مهم‌ترین کار برای زن مادرشدن است/ هنوز فرهنگ فرزند کمتر زندگی بهتر در جامعه وجود دارد
نصرالله پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس:

مهم‌ترین کار برای زن مادرشدن است/ هنوز فرهنگ فرزند کمتر زندگی بهتر در جامعه وجود دارد

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: باید به خانواده‌ها تأکید شود که کاری مهمتر از مادر شدن برای زن وجود ندارد . در طرح تعالی جمعیت موانع جوانان برای تشکیل خانواده مورد توجه و بررسی قرار گرفته شده است.

اعتمادآنلاین| نصرالله پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس و نماینده اصول‌گرای مشهد در نشست قرارگاه مواسات و همدلی استان خراسان رضوی برای راه‌اندازی مرکز مردمی «نفس» به منظور جلوگیری از سقط جنین‌های سالم توسط والدین شرعی در روز ملی جمعیت افزود: فرهنگ اشتباه گذشته که فرزند کمتر را مساوی با زندگی بهتر تعریف می‌کرد هنوز در جامعه رواج دارد و شاهد هستیم که بسیاری از افراد مشکل مالی و مسکن ندارند ولی برای ازدواج هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند و به همین دلیل برای تغییر نگرش به کار فرهنگی نیاز است.

 

به گزارش خبرآنلاین، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت باید به خانواده‌ها تأکید شود که کاری مهمتر از مادر شدن برای زنان وجود ندارد.

 

وی با اشاره به طرح تعالی جمعیت در مجلس افزود: در این طرح موانع جوانان برای تشکیل خانواده و فرزندآوری از جمله سربازی، تحصیل، مسکن و اشتغال مورد توجه قرارگرفته است و بر همین اساس کف حقوق سربازان در بودجه امسال بیش از 90 هزار میلیارد ریال افزایش پیدا کرد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها