7/27/2021
سه شنبه، ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
کرونا مانع سفر انگلیسی‌ها به کن می‌شود؟

کرونا مانع سفر انگلیسی‌ها به کن می‌شود؟

در صورت اعمال قانون قرنطینه هفت روزه برای مسافران انگلیسی به فرانسه، سینماگران انگلیسی که به حضور در جشنواره کن امیدوار هستند، با چالشی جدی برای شرکت در این رویداد سینمایی مواجه خواهند شد.

اعتمادآنلاین| دولت فرانسه از روز دوشنبه آتی قوانین جدید قرنطینه‌ای برای مسافران اعمال خواهد کرد اما این محدودیت‌ها احتمالا تا ماه آینده پایان خواهد یافت.

 

به گزارش ایسنا، به نقل از ورایتی، این محدویت ها ناشی از افزایش شیوع نوع هندی ویروس کرونا در انگلستان است که نگرانی هایی را برای دولت  فرانسه ایجاد کرده است. 

 

در صورتی که قانون قرنطینه هفت روزه برای مسافران ورودی به فرانسه از انگلیس و سایر کشورها تا اوایل ماه جولای همچنان برقرار باشد، مسئولان جشنواره کن تلاش خواهند کرد معافیت هایی را برای ورود سینماگران به فرانسه در نظر بگیرند به شرطی که این افراد به طور کامل واکسینه شده باشند و تست منفی PCR آنها 72 ساعت قبل از ورود به فرانسه منفی باشد.

 

دولت فرانسه اعلام کرده شرایط بهداشتی را به صورت مستمر ارزیابی می‌کند و دستورالعمل ها و محدودیت ها را مرتبا مورد ارزیابی مجدد قرار می‌دهد.

 

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره کن نیز از 6 تا 17 جولای (15 تا 26 تیر) و با حضور «اسپایک لی» کارگردان آمریکایی به عنوان رئیس هیات داوران بخش رقابتی برگزار خواهد شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها