6/21/2021
دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
دور دنیا| هنرمند لبنانی به دلیل نظرات شخصی‌ از عربستان اخراج شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| هنرمند لبنانی به دلیل نظرات شخصی‌ از عربستان اخراج شد

یک آهنگساز معروف لبنانی بعد از مدت‌ها اقامت در عربستان صرفاً به دلیل ابراز نظرات خود در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی از این کشور اخراج شد.

اعتمادآنلاین| یک آهنگساز معروف لبنانی بعد از مدت‌ها اقامت در عربستان صرفاً به دلیل ابراز نظرات خود در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی از این کشور اخراج شد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از رسانه‌های عربی، سمیر صفیر آهنگساز لبنانی که مدت‌ها در عربستان زندگی می‌کرد به دلیل بیان نظرات خود در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی بعد از 50 روز بازداشت و بازجویی از عربستان دیپورت شد.

 

این هنرمند که طی پنج سال گذشته در عربستان زندگی می‌کرد بعد از رسیدن به بیروت گفت: به شدت از نحوه دستگیری‌ام سرخورده شدم. اگر به من می‌گفتند که از کشور اخراج شده‌ام و حق بازگشت ندارم، خودم کشور را ترک می‌کردم.

 

به گفته صفیر، او و خانواده‌اش را همانند متهمان سیاسی تحت بازجویی قرار داده‌اند و تمام سوالات بازجویان حول محور مسائل سیاسی بوده است.

 

گفتنی است دولت عربستان بعد از شکست برنامه‌هایش در لبنان رویکرد تخریبی خود را در این کشور ادامه داده و سعی دارد با افزایش فشار بر این کشور سیاستمداران لبنانی را به کرنش در مقابل خواسته‌هایش وا دارد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها