8/3/2021
سه شنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
جلیلی روغن ریخته را نذر رئیسی کند

جلیلی روغن ریخته را نذر رئیسی کند

مهدی چمران، عضو شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: کاندیداها عاقل باشند و به نفع یک نفر کنار بروند، هر چند اگر کنار نروند هم رایی ندارند.

اعتمادآنلاین| یک عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار کرد: کاندیداها باید در روزهای آخر انتخابات پا روی نفس خود بگذارند و عاقل باشند و به نفع یک نفر کنار بروند هر چند اگر کنار نروند رایی ندارند.

 

به گزارش برنا، مهدی چمران، یک عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، در رابطه با فضای فعلی انتخابات و پیش بینی چیدمان احتمالی اصولگرایان در انتخابات آتی اظهار کرد: فضای انتخابات هنوز پرشور نیست و امیدواریم در روزهای آتی شور مورد نیاز و مشارکت مردمی در جامعه احساس شود.

 

او افزود: البته باید شور انتخاباتی را از تصمیمات هیجانی و احساساتی تمیز بدهیم و سعی کنیم مشارکت بر پایه عقل و هوشیاری باشد.

 

چمران تاکید کرد: در نهایت باید تلاش کنیم و امیدوار باشیم که فضای انتخاباتی کشور از توقف خارج شود و مردم احساس مسئولیت کنند تا برای تغییر وضع فعلی پای صندوق ها بروند.

 

او در رابطه با مناظرات انتخاباتی و فضایی که از نظر هیجانی در جامعه ایجاد می کنند، اظهار کرد: من تمنا دارم کاندیداها به خاطر اثبات خود و هیجان، دیگری را دفع یا تخریب نکنند و جانب انصاف را همواره در نظر داشته باشند.

 

این فعال اصولگرا با بیان اینکه نمی توان از کاندیداها توقع داشت به نفع دیگری کنار بروند، گفت: افرادی که برای انتخابات کاندیدا شدند با برنامه به این فضا ورود کردند. نمی توانیم از آنها برای کناره گیری انتظار داشته باشیم هر چند که بدانند رای ندارند.

 

یک عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در رابطه با کناره گیری سعید جلیلی به نفع ابراهیم رئیسی گفت: آرزوی من این است که جلیلی به نفع رئیسی کنار برود این دو کاندیدا هر در یک طیف هستند البته دفعه پیش هم آقای جلیلی به نفع آقای رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد امیدواریم این بار هم در لحظات آخر تصمیمات عاقلانه ای اتخاذ شود.

 
 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها