7/28/2021
چهارشنبه، ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
تمام حمله‌های مجیدی به مدیریت استقلال + عکس

تمام حمله‌های مجیدی به مدیریت استقلال + عکس

فرهاد مجیدی در طول یک سال اخیر، حملات قابل توجهی به مدیریت استقلال داشته است.

اعتمادآنلاین| فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال این روزها به مرد تنهای آبی‌ها تبدیل شده است. در این مدت مجیدی با توجه به بحران مدیریتی که در استقلال به وجود آمده، سعی کرده امور استقلال را به نوعی مدیریت کند و شرایط آبی‌پوشان را تا حدی در دست خود بگیرد.

 

به گزارش ایسنا،همین مساله باعث شد که مجیدی دیروز (یکشنبه) دست به انتشار یک بیانیه بزند و درباره مسائل مختلف باشگاه استقلال صحبت کند. اتفاقی که به نظر می‌رسد در زمان خوبی صورت گرفت و در شرایطی که نه بازی حساس و نه مقطع مهمی برای استقلال محسوب می‌شود، سرمربی آبی‌ها در خصوص وضعیت باشگاه استقلال انتقاداتی را مطرح کرد.

همانطور که مشخص است، سیاست فرهاد مجیدی طبق فرآیند "سکوت - بیانیه" جلو رفته است. این را می‌توانید در رفتار یک سال اخیر فرهاد مجیدی مشاهده کنید. مجیدی در زمانی که پس از استراماچونی هدایت آبی‌ها را بر عهده گرفت، با وجود مشکلات مختلف، هیچ وقت از شرایط مدیریتی گله نمی‌کرد اما در بزنگاه‌های مختلف، در کانال تلگرامش یا استعفا می‌کرد یا از شرایط مدیریتی استقلال، انتقادات سنگینی را مطرح می‌کرد.

 

در آن مدت، این بیانیه‌ها و این استعفاها در شرایط حساس استقلال، باعث شد شکاف‌های بزرگی در استقلال پیش بیاید. یکی از این شکاف‌ها از دست رفتن جام حذفی فصل گذشته توسط آبی‌ها بود که نتیجه اختلاف شدید سعادتمند و مجیدی بود. مجیدی در آن مدتی که در زمان مدیریت سعادتمند سرمربی استقلال بود، با انتشار بیانیه‌های مختلفی و ادعاهایی که مطرح کرد، باعث حاشیه‌های بسیاری برای آبی‌پوشان پایتخت شد.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

 

 

البته این دفعه مجیدی در شرایط بهتری لب به انتقاد باز کرده و در زمان مناسب‌تری دغدغه‌های خود را مطرح کرده است تا این بار حاشیه‌ای بر حاشیه‌های استقلال اضافه نشود. با وجود این انتقادات باید دید چه سرنوشتی در انتظار مجیدی و آبی‌پوشان خواهد بود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها