7/30/2021
جمعه، ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
کمک 165میلیاردی مردم به پویش ایران همدل

کمک 165میلیاردی مردم به پویش ایران همدل

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: با اجرای پویش ایران همدل، خیّران و نهادها و گروه‌های جهادی بالغ بر 165 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

اعتمادآنلاین| سیدابوالفضل پرپنچی با تشریح عملکرد این نهاد در مرحله سوم پویش ایران همدل، افزود: سومین مرحله پویش ایران همدل با همراهی مردم، خیران و نهادها و گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری و... در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.

 

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان در قالب پویش ایران همدل بالغ بر 165 میلیارد تومان به نیازمندان در قالب غذای گرم، افطاری ساده و بسته معیشتی کمک شد، گفت: سومین مرحله پویش ایران همدل بعد از فرمان مقام معظم رهبری با همراهی مردم، خیران و نهادها در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.

 

پرپنچی ادامه داد: در همین جهت یک میلیون و 800 هزار وعده غذای گرم و 560 هزار افطاری ساده میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به فعالیت 300 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی، عنوان کرد: 9 هزار و 666 نیروی داوطلب و جهادی در تهیه و توزیع بسته‌های غذایی مشارکت داشتند.

 

وی گفت: میزان کمک‌های مردم، خیّران، نهادها و سازمان و گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری و ... در پویش ایران همدل در ماه رمضان امسال نسبت به سال گذشته در همین مدت زمان 84 درصد رشد داشته است.

 

پرپنچی با تقدیر از مشارکت مردم، خیّران، سازمانها و نهادها در اجرای سومین مرحله پویش ایران همدل گفت: این پویش به لطف خداوند و با همراهی مردم نیکوکار در مقاطع خاص ادامه خواهد داشت.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها