7/28/2021
چهارشنبه، ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
قرعه‌کشی 5 وزن دوم انجام شد/فینال ایرانی در 125 کیلو؟
کشتی جام زیلکوفسکی:

قرعه‌کشی 5 وزن دوم انجام شد/فینال ایرانی در 125 کیلو؟

با قرعه‌کشی 5 وزن دوم مسابقات کشتی آزاد جام زیلکوفسکی، حریفان نمایندگان کشورمان مشخص شدند.

اعتمادآنلاین|  رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان که به عنوان آخرین مرحله از سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی برای المپیک توکیو و همچنین رنکینگ مسابقات جهانی 2021 نروژ محسوب می شود، از دیروز در شهر ورشو در حال برگزاری است و امروز با برگزاری مسابقات پنج وزن دوم به پایان می رسد.

 

به گزارش فارس، نتایج قرعه کشی کشتی گیران کشورمان در پنج وزن دوم به شرح زیر است:

 

در وزن 61 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود، که رضا اطری در گروه ب باید به مصاف نورسلیم سانایف دارنده مدال های نقره و برنز جهان از قزاقستان و جهانگیرمیرزا توروب اف قهرمان آسیا از ازبکستان برود.

 

در وزن 74 کیلوگرم مصطفی حسین خانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف کامیل ریبسکی از لهستان می رود.

 

یونس امامی دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز در گروه حسین خانی حضور دارد و در دور نخست به مصاف دنیس پالوف از اوکراین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف خادجی مراد گادجیف از آذربایجان می رود.

 

دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله نیمه نهایی با یکدیگر کشتی خواهند گرفت. در این وزن 13 نفر شرکت کرده اند.

 

در وزن 125 کیلوگرم که 9 کشتی گیر حضور دارند، امین طاهری در دور اول به مصاف اولگ بولتین قهرمان آسیا از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف یوسف حمیدا از مصر می رود.

 

امیرحسین زارع دیگر نماینده کشورمان در این وزن که در بالای جدول حضور دارد، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف دیالدین عبدالمطلب از مصر می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و مرحله نیمه نهایی با برنده مبارزه میان براحال از الجزایر و الکساندر کولدوفسکی از اوکراین می رود.

 

دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی بر تمامی حریفان خود در دیدار فینال به مصاف هم می روند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها