7/28/2021
چهارشنبه، ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
بلاتکلیفی استقلال یک هفته پس از ابقای هیات مدیره / چرا کسی برای رسیدگی به مشکلات نیست؟

بلاتکلیفی استقلال یک هفته پس از ابقای هیات مدیره / چرا کسی برای رسیدگی به مشکلات نیست؟

وضعیت باشگاه استقلال یک هفته پس از ابقای هیئت مدیره و اجرای مصوبات هنوز در بلاتکلیفی قرار دارد و این وضعیت صدای سرمربی آبی‌پوشان را درآورده است.

اعتمادآنلاین|  باشگاه استقلال در وضعیتی قرار دارد که صدای اعتراض فرهاد مجیدی سرمربی این تیم درآمده است. پس از استعفای دسته جمعی اعضای هیئت مدیره - حجت نظری، مهدی عبدیان و حمیدرضا آصفی - جلسه‌ای برگزار شد که با اجرایی شدن مصوبات هیئت مدیره سه عضو مستعفی نیز در باشگاه ماندنی شدند.

 

به گزارش تسنیم، جدایی ناصر فریادشیران از آکادمی باشگاه استقلال و کناره‌گیری او از ریاست این بخش هم پس از این اتفاقات بود که در راستای نظر هیئت مدیره صورت گرفت. با این حال یک هفته از این جلسه گذشته است و هنوز تکلیف باشگاه استقلال مشخص نیست.

 

در بغرنج بودن وضعیت باشگاه استقلال همین بس که روز گذشته یکی از طلبکاران باشگاه، برای توقیف اموال باشگاه با یک خودروی کامیون مقابل باشگاه حاضر شده بود تا به این شکل طلب خود را تسویه کند یا به نوعی صدای اعتراضش را به استقلالی‌ها برساند.

 

نارضایتی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در دو روز اخیر نشان می‌دهد که شرایط باشگاه استقلال مناسب نیست و این تیم علاوه بر مشکلات جاری، برای فصل آینده که تیم نیاز به تقویت و همچنین تمدید قرارداد بازیکنان دارد با چالش مواجه است. حالا با وجود این مشکلات سؤال این است که چرا تکلیف این مسائل در باشگاه استقلال مشخص نمی‌شود و کسی پیگیر این اتفاقات نیست.

 

پس از مشکلاتی که برای اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال به وجود آمد، اکنون کسی در باشگاه نیست که بتواند اسناد و دستورات را امضا کند، اما این مشکل هنوز حل نشده است. چرا وضعیت باشگاه بزرگی چون استقلال با این میزان هوادار باید به این شکل باشد و چرا کسی برای رسیدگی به این مشکلات نیست؟ این سؤالی است که مسئولان وزارت ورزش و جوانان باید به آن پاسخ بدهند تا بلکه استقلالی‌ها بدانند که برای حل مشکلات خود باید چه در مسیری قرار بگیرند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها