6/15/2021
سه شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
هند بالاترین رکورد تلفات روزانه کرونا در جهان را ثبت کرد؛ 6148 فوتی در یک روز

هند بالاترین رکورد تلفات روزانه کرونا در جهان را ثبت کرد؛ 6148 فوتی در یک روز

آمار‌های رسمی جدید نشان می‌دهد بیش از 6148 نفر در هند تنها در روز پنجشنبه جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده‌اند که این بالاترین رکورد مرگ و میر روزانه ناشی از این بحران در جهان به شمار می‌رود.

اعتمادآنلاین| پس از آنکه یک ایالت بزرگ شرقی هند آمار تلفات روزانه کرونا را مورد بازنگری قرار داد، هند بالاترین رکورد فوتی‌های ناشی از این بحران جهانی را در روز پنجشنبه ثبت کرده است.

 

به گزارش تسنیم و به نقل از رویترز، آمار‌های رسمی جدید نشان می‌دهد بیش از 6148 نفر در هند تنها در روز پنجشنبه جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده‌اند که این بالاترین رکورد مرگ و میر روزانه ناشی از این بحران در جهان به شمار می‌رود.

 

اداره بهداشت بیهار یکی از فقیرترین ایالت‌های هند تلفات ویروس کرونا را از 5400 نفر به بیش از 9400 نفر افزایش داده است. این بازنگری پس از آن انجام شده است که فوتی‌های کرونایی در این ایالت که در خانه یا بیمارستان‌های خصوصی جان باخته‌اند نیز به آمار‌های رسمی اضافه شده است.

 

پیش از این بالاترین رکورد تلفات روزانه کرونا مربوط به ایالات متحده در روز 12 فوریه با 5444 فوتی بود.

 

آمار‌های وزارت بهداشت هند نشان می‌دهد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به بیش از 29.2 میلیون نفر رسیده است. تنها در 24 ساعت گذشته بیش از 94052 نفر در هند به این ویروس مبتلا شده‌اند. کل تلفات ویروس کرونا در این کشور نیز به بیش از 359 هزار نفر رسیده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها