6/15/2021
سه شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
اعلام زمان ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه

اعلام زمان ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه

بنا بر اعلام اداره کل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضائیه، در حال حاضر فقط مشمولین اعزامی شهریور ماه مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام متقاضی امریه اعزام 1400/06/01 از روز شنبه مورخ 1400/03/22 آغاز می‌گردد و در روز دو شنبه مورخ 1400/03/31 پایان می‌پذیرد.

اعتمادآنلاین| زمان ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه، اعزامی شهریور ماه 1400 اعلام شد.

 

به گزارش ، زمان ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه، اعزامی شهریور ماه 1400 اعلام شد. بنا بر اعلام اداره کل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضائیه، در حال حاضر فقط مشمولین اعزامی شهریور ماه مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام متقاضی امریه اعزام 1400/06/01 از روز شنبه مورخ 1400/03/22 آغاز می‌گردد و در روز دو شنبه مورخ 1400/03/31 پایان می‌پذیرد.

 

مشمولینی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری می‌باشند، مطابق شرایط مندرج مجاز به ثبت نام می‌باشند و مشمولینی که دارای مدرک تحصیلی حوزوی می‌باشند، مجاز به ثبت نام نیستند. تمامی استان‌ها مجاز به ثبت نام هستند.

 

مشمولین دارای مقطع تحصیلی کارشناسی به بالاتر در رشته‌های حقوق (کلیه گرایش‌ها)، مدیریت (دولتی، اجرایی، مالی و منابع انسانی)، حسابداری و کامپیوتر (کلیه گرایش‌ها) مجاز به ثبت نام می‌باشند. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در تاریخ مقرر با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضائیه به نشانی www.qazahrm.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

در هنگام ثبت نام فیلدها را با دقت کامل تکمیل نموده و سپس کلیه مدارک اعلام شده را به صورت یکجا در یک فایل pdf پیوست نماید. لازم است، مدارک پیوستی به صورت کامل و واضح اسکن شود، در غیر این صورت ترتیب اثر داده نمی‌شود. شایان ذکر است پس از اخذ مجوز مشمولین از ستاد کل نیروهای مسلح، تا 20 روز قبل از تاریخ اعزام به اطلاع آنان خواهد رسید. در خصوص دوره بعدی اعزام متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها