6/15/2021
سه شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
انتخابات 1400| مشکل ما بلایی است که این دولت بر سر ملت ایران آورده است / دولت فعلی از سال 95 تا 97 میزان 30 میلیارد دلار از پول این کشور را ضایع کرده است
محمود نبویان، مسئول هماهنگی ستاد انتخاباتی رئیسی در مازندران:

انتخابات 1400| مشکل ما بلایی است که این دولت بر سر ملت ایران آورده است / دولت فعلی از سال 95 تا 97 میزان 30 میلیارد دلار از پول این کشور را ضایع کرده است

مسئول هماهنگی ستاد انتخاباتی رئیسی در مازندران با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند پنجم اسفند آخرین فرصت آمریکا و اروپا در لغو کامل تحریم‌ها است، گفت: اما دولت فعلی با مذاکره این زمان را تا سه ماه تمدید کرد یعنی تحریم‌ها علیه ملت ایران سه ماه دیگر باقی بماند.

اعتمادآنلاین| محمود نبویان، مسئول هماهنگی ستاد انتخاباتی رئیسی در مازندران با بیان اینکه تحریم‌های امروز کشورمان ارتباطی با FATF ندارد و همه آنها ناشی از تحریم‌های ثانویه آمریکا است، تصریح کرد: اینکه می‌گویند چین و روسیه به دلیل FATF با ما رابطه اقتصادی ندارند این دروغ محض است.

 

به گزارش مهر، وی با تأکید بر اینکه FATF جز ضرر برای ملت ایران هیچ فایده‌ای ندارد، خاطرنشان کرد: نماینده دولت روحانی در مناظرات از این ضرر محض علیه ملت ایران دفاع می‌کند.

 

نبویان با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند پنجم اسفند آخرین فرصت آمریکا و اروپا در لغو کامل تحریم‌ها است، گفت: اما دولت فعلی با مذاکره این زمان را تا سه ماه تمدید کرد یعنی تحریم‌ها علیه ملت ایران سه ماه دیگر باقی بماند.

 

وی به طرح گام به گام ظریف اشاره کرد و افزود: این طرح یعنی لازم نیست تحریم‌ها علیه ملت ایران را یکجا بردارید، این تحریم‌ها به تدریج می‌تواند برداشته شود.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش درآمد نفتی شما به دلیل ناکارآمدی مسؤولان فعلی است، گفت: همتی و زنگنه و سایر دوستانشان علیرغم اینکه سیاست نظام احداث پالایشگاه در کشور است، با این طرح مخالفت می‌کنند و مشخص نیست از صادرات نفت خام چه سودی می‌برند.

 

وی با بیان اینکه متأسفانه در حالی نیازهای ضروری مردم به دلیل عدم تخصیص ارز بر زمین مانده، بانک مرکزی برای تهیه غذای سگ ارز تخصیص دادند، افزود: مشکل ما تحریم نیست مشکل ما بلایی که این دولت بر سر ملت ایران آورده است.

 

نبویان با اشاره به اینکه دولت فعلی از سال 95 تا 97 میزان 30 میلیارد دلار از پول این کشور را ضایع کرده است، گفت: مشکل اساسی، ناکارآمدی مدیران فعلی است و تحریم‌ها را می‌توان به راحتی دور زد و با آمدن مدیرانی انقلابی، جهادی و پرتلاش این مشکلات برطرف می‌شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها