7/27/2021
سه شنبه، ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
پهنه آسمان ایران امن‌ترین آسمان منطقه است
سرتیپ قادر رحیم‌زاده، فرمانده قرارگاه پدافندهوایی:

پهنه آسمان ایران امن‌ترین آسمان منطقه است

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: پهنه آسمان ایران اسلامی با هماهنگی و هم‌افزایی نیروهای پدافند هوایی ارتش و سپاه که آمادگی مقابله با هرگونه تهدید و تجاوز هوایی را دارند، امن‌ترین آسمان منطقه است.

اعتمادآنلاین| فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: پهنه آسمان ایران اسلامی با هماهنگی و هم‌افزایی نیروهای پدافند هوایی ارتش و سپاه که آمادگی مقابله با هرگونه تهدید و تجاوز هوایی را دارند، امن‌ترین آسمان منطقه است.

 

به گزارش ایرنا، سرتیپ قادر رحیم‌زاده با حضور در مقرهای پدافندی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان تهران و جنوب کشور و در جمع فرماندهان و کارکنان پدافند هوایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران از آمادگی روحی و معنوی و تجهیزات پدافندی آنان ابراز رضایت کرد.

 

وی در ادامه از سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران برای رونمایی از سامانه پدافندی 9 دی و رادار قدس که در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها به دست نیروهای نخبه و جهادی این نیرو تولید و به سازمان رزم پدافند هوا فضای سپاه ملحق شد، قدردانی کرد.

 

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) تاکید کرد: پهنه آسمان ایران اسلامی با هماهنگی و هم‌افزایی نیروهای پدافند هوایی ارتش و سپاه که آمادگی مقابله با هرگونه تهدید و تجاوز هوایی را دارند، امن‌ترین آسمان منطقه است.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها