7/30/2021
جمعه، ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
معرفی 3 عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون پزشکی

معرفی 3 عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون پزشکی

با ابلاغ وزیر ورزش و جوانان، 3 عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی معرفی شدند.

اعتمادآنلاین| مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به استناد بند 6 ماده 8 اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری، در ابلاغ های جداگانه ای سیدمحمد پاک مهر، رشید حیدری مقدم و امین نوروزی را به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس،  سید محمد پاک مهر نماینده کنونی مردم بجنورد و نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی است. وی سابقه فرمانداری و ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد و سه دوره سکانداری هیات پزشکی ورزشی استان خراسان شمالی را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

 

رشید حیدری مقدم عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی همدان است که در حال حاضر ریاست این دانشگاه را نیز بر عهده دارد. حیدری مقدم از صاحب نظران و پیشکسوتان عرصه ورزش و پزشکی ورزشی است که سال ها سابقه ریاست بر هیات پزشکی ورزشی استان های ایلام و همدان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

 

امین نوروزی از پیشکسوتان و کارشناسان عرصه پزشکی ورزشی کشور است که سابقه سال ها فعالیت در تیم های ملی فوتبال و معاونت پزشکی باشگاه استقلال را در کارنامه کاری خود دارد. وی همچنین سابقه عضویت در هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی و مسئولیت کمیته توانبخشی این فدراسیون را نیز در کارنامه مدیریتی خود دارد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها