8/5/2021
پنج شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
مجید مجیدی در آی‌فیلم از «خورشید» می‌گوید

مجید مجیدی در آی‌فیلم از «خورشید» می‌گوید

برنامه تلویزیونی «سینما آی‌فیلم» این هفته به فیلم سینمایی «خورشید» به‌ کارگردانی مجید مجیدی اختصاص دارد.

اعتمادآنلاین| «سینما آی‌فیلم» این هفته، چهارشنبه 26 خردادماه به نقد و بررسی فیلم سینمایی «خورشید» می‌پردازد و با عوامل آن همچون مجید مجیدی نویسنده و کارگردان، مهدی بدرلو مجری طرح و مدیرتولید، روح‌الله زمانی، شمیلا شیرزاد، محمدمهدی موسوی و ابوالفضل شیرزاد بازیگران نوجوان این اثر سینمایی، محمدحسن داوودی مدیر مدارس صبح رویش و محمدرضا مقدسیان منتقد گفتگو کرده است.

 

به گزارش مهر، فیلم سینمایی «خورشید» به نویسندگی مشترک مجید مجیدی و نیما جاویدی و تهیه کنندگی مشترک امیر بنان و مجید مجیدی در سال 98 تولید و ساخته شد و توانست جوایز داخلی و بین‌المللی بسیاری را از آن خود کند.

 

اکران این فیلم سینمایی از نوروز 1400 آغاز شده است و تا کنون ادامه دارد.

 

«خورشید» روایتگر داستان پسربچه‌ای 12 ساله به نام علی و دوستانش است که برای کمک به خانواده‌هایشان به سختی کار می‌کنند و برای گذران زندگی برخی مواقع جرائم کوچکی نیز انجام می‌دهند. علی توسط فردی برای پیدا کردن یک گنج که زیر مدرسه‌ای پنهان شده مامور می‌شود و...

 

جواد عزتی، علی نصیریان، طناز طباطبایی، روح‌الله زمانی، شمیلا شیرزاد، محمدمهدی موسوی، ابوالفضل شیرزاد، علی غابشی، مانی غفوری، صفر محمدی، علی تقوازاده، بابک لطفی خواجه پاشا و یوسف صفری بختیاری بازیگران این فیلم هستند.

 

برنامه «سینما آی‌فیلم» به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی کشورمان می‌پردازد و فیلم‌های در حال اکران سینما و موضوعاتی مانند میزان فروش هفتگی و روزانه فیلم‌ها را بررسی می‌کند. این برنامه به چهار زبان فارسی، فارسی دری، انگلیسی و عربی روی آنتن می‌رود.

 

 

برنامه «سینما آی‌فیلم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عطا جاوید و اجرای حسام فروتن، چهارشنبه هر هفته ساعت 23:30 از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن روز پنجشنبه ساعت 07:30 صبح و 19:30 شب پخش خواهد شد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها