7/24/2021
شنبه، ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
سردار جعفری: سرخوردگی مردم تقصیر خودشان است

سردار جعفری: سرخوردگی مردم تقصیر خودشان است

مردم دچار سرخوردگی شده‌اند که البته بخشی از آن تقصیر خودشان است چراکه در این 8 سال گذشته به فرد دقیقی رای ندادند.

اعتمادآنلاین| مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) گفت: مردم دچار سرخوردگی شده‌اند که البته بخشی از آن تقصیر خودشان است چراکه در این 8 سال گذشته به فرد دقیقی رای ندادند.

 

به گزارش ایلنا، سردار عزیز جعفری با حضور در شعبه اخذ رای مسجد قبا  عنوان کرد: 43 سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و وارد گام دوم انقلاب شدی و مردم در این سال‌ها همواره در برابر دشمنی‌ها مقاومت کردند.

 

وی ادامه داد: دشمنان هر توطئه، تهدید و ترفندی که داشتند در طول 4 دهه گذشته به کار گرفتند اما مردم ما در تمام این سال‌ها به ویژه 8 سال گذشته مقابل سخت‌ترین فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها ایستادند و از وعده‌های الهی است که بابت هر صبری پاداشی است.

 

سردار عزیز جعفری با بیان اینکه خداوند متعال بابت این صبر و تحمل پاداش می‌دهد، گفت: این وعده الهی است که در هر سختی آسانی است و به نظر می‌رسد در این دولت جدید و از سال 1400 دوره آسانی مردم و کشور شروع می‌شود.

 

وی تاکید کرد: با مدیریت انقلابی، مردمی و دلسوزانه‌ای که اکثر کاندیداهای این دوره دارند، ان‌شاالله سختی‌ها را پشت سر می‌گذاریم و مردم شیرینی این دوره از انتخابات را خواهند چشید.

 

وی خطاب به عده‌ای که با صندوق رای قهر کرده‌اند، گفت: مردم حقشان است که ناراحت و دلخور باشند؛‌ چراکه این امکان وجود داشت که در 8 سال اخیر مشکلات را بهتر برطرف کرد.

 

سردار عزیز جعفری ادامه داد: مردم دچار سرخوردگی شده‌اند که البته بخشی از آن تقصیر خودشان است چراکه در این 8 سال گذشته به فرد دقیقی رای ندادند.

 

وی گفت: قهر با صندوق رای هیچ دردی را علاج نمی‌کند بلکه فقط دشمن را شاد می‌کند و مشکلات را بدتر می‌کند. اگر مردم می‌خواهند مشکلات حل شود باید پای صندوق رای بیایند و با دقت رای دهند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها