8/3/2021
سه شنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
اشتباه مدیرروستا برایش گران تمام می‌شود؟

اشتباه مدیرروستا برایش گران تمام می‌شود؟

با توجه به شرایط پرونده دیدار سایپا و پیکان امکان دارد سرپرست تیم پیکان از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با محرومیت مواجه شود.

اعتمادآنلاین|  با گذشت حدود یک ماه از دیدار جنجالی سایپا و پیکان همچنان پرونده اتفاقات این بازی در کمیته‌های انضباطی و استیناف باز است و به نظر می‌رسد در روزهای آینده شاهد صدور احکامی در این خصوص باشیم.

 

به گزارش تسنیم، پس از آنکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل بازیکن تعویضی ششم پیکان در این دیدار نتیجه بازی را 3 بر صفر به سود سایپا تغییر داد و با شکایت پیکان پرونده به کمیته استیناف رفت، کمیته انضباطی قصد دارد ابعاد دیگر این پرونده را نیز بررسی کند. در همین حال صحبت از جریمه علی‌اصغر مدیرروستا، سرپرست پیکان نیز به میان آمده است.

 

مدیرروستا که پس از دوران کوتاه مربیگری‌اش در عرصه دیگری فوتبال را دنبال می‌کند و حالا سرپرست پیکان است، با بی‌توجهی به تعداد تعویض‌های انجام شده در دیدار مقابل سایپا، تیمش را وارد چالشی بزرگ کرده و حالا بعد از ضربه بزرگی که به پیکان زد، خودش نیز احتمالاً با محرومیت مواجه خواهد شد.

 

سرپرست پیکان دو هفته قبل با احضار کمیته انضباطی روبه‌رو شد و در جلسه‌ای با مسئولان این کمیته نیز شرکت کرد و توضیحاتش را ارائه داد. حالا شنیده می‌شود که کمیته انضباطی قصد دارد محرومیتی را برای سرپرست پیکانی‌ها در نظر بگیرد، هرچند تا زمان اعلام رأی نمی‌توان در این زمینه با قطعیت صحبت کرد.

 

این اتفاقات در شرایطی رقم خورده که مدیرروستا، سرپرست پیکان پس از اشتباهی که مقابل سایپا انجام داد، گفته بود اگر کمیته انضباطی نتیجه بازی را تغییر بدهد، از سمتش استعفا می‌کند، اما فعلاً چنین اتفاقی نیفتاده و او با حضور در تمرینات پیکان کارش را دنبال می‌کند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها