9/18/2021
شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
عضو شورای شهر تهران: در حوزه زنان ناموفق بودیم

عضو شورای شهر تهران: در حوزه زنان ناموفق بودیم

در ارتباط با حوزه زنان هم تلاش‌های زیادی کردم، اما کافی نبود و بهتر بود یک درصدی از بودجه را رفع فضا‌های بی دفاع شهری و حمایت از کارآفرینی زنان اختصاص دهیم، اما موفق نشدیم؛ اگر همکاران در دوره بعد به این موضوع توجه کنند قطعا اتفاق مبارکی خواهد افتاد.

اعتمادآنلاین| زهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی  در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در این چهار سال چه کاری را باید به نتیجه می‌رساندید، که موفق به انجام آن نشدید؟ اظهار کرد: من در این دوره دوست داشتم بحث مناسب‌سازی را انجام دهم طوری که ببینم 30 الی 40 درصد شهر مناسب سازی شده است، اما به دلیل محدودیت منابع متاسفانه این کار انجام نشد، اما خوشحالم که به یک مطالبه عمومی تبدیل شد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی ادامه داد: علاقه‌مند بودم که ظرفیت‌های مشارکت مردمی را در سطح شهر افزایش دهم و شهروندان نسبت به تمام پروژه‌های شهری اعلام نظری داشته باشند در این مسئله من نتوانستم به ایده‌آل‌های خود برسم، اما به نظر من انجام کار‌هایی همچون کمپین آرزو‌ها و گذاشتن طرح جامع مناسب‌سازی بر روی سایت معاونت شهرسازی جهت اعلام نظز مردم بسیار خوب بود.

 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: فعالیت این کمپین 40 روزه بود و تمام شد مگر اینکه همکاران ما آن را در شورای جدید هم ادامه دهند و از این ظرفیت استفاده کنند، اما کار، کار خوبی است که باعث مشارکت شهروندان می‌شود.

 

نژادبهرام گفت: در ارتباط با حوزه زنان هم تلاش‌های زیادی کردم، اما کافی نبود و بهتر بود یک درصدی از بودجه را رفع فضا‌های بی دفاع شهری و حمایت از کارآفرینی زنان اختصاص دهیم، اما موفق نشدیم؛ اگر همکاران در دوره بعد به این موضوع توجه کنند قطعا اتفاق مبارکی خواهد افتاد.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظرتان چه‌کار‌های نیمه‌تمامی را باید شورای ششمی‌ها به سرانجام برسانند؟ گفت: مهم‌ترین کاری که باید این دوره جدید ادامه بدهد به نظرم، همان مناسب‌سازی، حفظ ارزش‌های شهری و باغات، توسعه حمل و نقل عمومی، هوشمندسازی و... است

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها