9/22/2021
چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
کاهش قیمت بیت کوین و اتریوم ادامه دارد
قیمت ارز‌های دیجیتالی در 20 تیر؛

کاهش قیمت بیت کوین و اتریوم ادامه دارد

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

اعتمادآنلاین| بررسی سفارشات صورت گرفته در صرافی‌های بزرگ ارز‌های دیجیتالی نشان می‌دهد که کماکان بسیاری از معامله گران انتظار ریزش بیشتر بازار را دارند و سفارشات فروش کماکان به میزان قابل توجهی، بالا باقی مانده است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در یک تصمیم عجیب و بی سابقه، شبکه اجتماعی تیک تاک اعلام کرد ممنوعیت‌های جدیدی برای تبلیغات در نظر گرفته که یکی از آن‌ها ممنوعیت تبلیغ ارز‌های دیجیتالی بوده است.

 

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر یک هزار و 410 میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل 0.28 درصد بیشتر شده است.

 

در حال حاضر 50 درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و 17 درصد در اختیار اتریوم است.

 

گفتنی است، بیت‌ کوین 12 سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال 2009 معاملات اولیه آن شکل گرفت.

 

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 626.34 میلیارد دلار، در رتبه 1 بازار قرار داشته و سهم 43.83 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 243.55 میلیارد دلار، در رتبه 2 بازار قرار داشته و سهم 17.04 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 62.25 میلیارد دلار، در رتبه 3 بازار قرار داشته و سهم 4.35 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

قیمت ارز‌های دیجیتالی
شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در 20 تیر را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها