8/5/2021
پنج شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
محمد فیلی مهمان «محاکات» می‌شود/ حضور ایوب آقاخانی

محمد فیلی مهمان «محاکات» می‌شود/ حضور ایوب آقاخانی

در نهمین قسمت از فصل دوم برنامه تلویزیونی «محاکات» محمد فیلی بازیگر پیشکسوت به برنامه می‌آید.

اعتمادآنلاین| در نهمین قسمت از فصل دوم برنامه تلویزیونی «محاکات» با اجرای منصور ضابطیان همزمان با عید سعید قربان، محمد فیلی بازیگر پیشکسوت به برنامه می‌آید، ایوب آقاخانی نیز کارشناس مهمان دهمین قسمت برنامه است.

 

به گزارش مهر، به نقل از روابط عمومی برنامه، محمد فیلی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که در آثار ماندگاری چون «روزی روزگاری»، «تفنگ سرپر» و البته «مختارنامه» در نقش شمر ظاهر شده است، این روزها در همکاری تازه خود با داوود میرباقری، بازی در سریال «سلمان فارسی» را تجربه می‌کند.

 

او چهارشنبه شب 30 تیر مهمان عیدانه «محاکات» است. اسماعیل باستانی مجری و شاعر نیز به عنوان کارشناس مهمان به برنامه آمده است.

 

همچنین بابک افرا خواننده در این قسمت حضور دارد و به اجرای چند قطعه می‌پردازد.

 

ایوب آقاخانی بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون نیز پنجشنبه 31 تیر در کنار داوران ثابت «محاکات» درباره میزان جذابیت قصه مهمان آن شب برای تبدیل شدن به کتاب قضاوت می‌کند.

 

«محاکات» به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی محمد صوفی همچون فصل اولش با حضور افرادی روی آنتن می‌رود که هر کدام داستان جالبی از زندگی شان روایت کردند و مطابق ساختار برنامه پس از روایت مهمان در صورتی که داوران بیشترین رای را به او بدهند زندگی او تبدیل به یک کتاب می‌شود.

 

داوران «محاکات» امیر شهاب رضویان، فلورا سام و رسول نجفیان هستند و اجرای این برنامه را منصور ضابطیان بر عهده دارد.

 

این برنامه هر هفته چهارشنبه و پنجشنبه بعد از خبر ساعت 22:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها