8/5/2021
پنج شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
حضور فعال کادر پزشکی برای پاسخگویی به بیماران ضروری است
علی اکبر ولایتی، رئیس بیمارستان مسیح دانشوری:

حضور فعال کادر پزشکی برای پاسخگویی به بیماران ضروری است

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری گفت: حضور فعال تمام کادر پزشکی و پرستاران برای پاسخگویی سریع و به موقع به بیماران، بهره‌برداری حداکثری از امکانات موجود، در خدمات دهی و درمان ضروری است.

اعتمادآنلاین| رئیس بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با افزایش مراجعه بیماران کرونایی، بر حضور تمام مسئولان بخش‌های مختلف این بیمارستان تاکید کرد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی اکبر ولایتی، رئیس بیمارستان مسیح دانشوری در جلسه فوق‌العاده شورای علمی این بیمارستان اظهار کرد: حضور فعال تمام کادر پزشکی و پرستاران برای پاسخگویی سریع و به موقع به بیماران، بهره‌برداری حداکثری از امکانات موجود، در خدمات دهی و درمان ضروری است.

 

او افزود:  بیماران چه در مراجعه اولیه و چه بیماران ارجاعی ازبیمارستان‌های دیگر حتما باید تحت درمان قرار گیرند و هیچ بیماری به دلیل نداشتن بیمه و یا هزینه از درمان محروم نشود.

 

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون این بیمارستان با جدیت در خط مقدم مبارزه با این ویروس حضور داشته است.

 

او تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا هیچ مراجعه‌کننده‌ای از هر نوع و از هر شدتی بدون دریافت خدمات درمانی، بیمارستان را ترک نکند؛ بنابراین دست اندرکاران اهتمام لازم به منظور پذیرش و در صورت لزوم بستری هر چه بیشتر مراجعه کنندگان را در نظر داشته باشند.

 

ولایتی ضمن تقدیر از تلاش‌های مدافعان سلامت در سراسر کشور گفت: امیدواریم هر چه زودتر سلامت و آرامش با از بین رفتن این ویروس به جامعه بازگردد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها