8/5/2021
پنج شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
تکواندوکاران زن ایرانی در المپیک دوباره به هم رسیدند/ ناهید کیانی در دور اول با کیمیا علیزاده مصاف می‌دهد

تکواندوکاران زن ایرانی در المپیک دوباره به هم رسیدند/ ناهید کیانی در دور اول با کیمیا علیزاده مصاف می‌دهد

برخلاف اخبار ساعات اخیر از توکیو، ناهید کیانی، ورزشکار ایرانی در اولین مصاف وزن منفی 57 کیلوگرم تکواندو بانوان در المپیک توکیو به مصاف کیمیا علیزاده خواهد رفت.

اعتمادآنلاین| نماینده تکواندو کشورمان در اولین بازی از مسابقات المپیک به مصاف کیمیا علیزاده خواهد رفت.

 

به گزارش ایلنا، برخلاف اخبار ساعات اخیر از توکیو، ناهید کیانی، ورزشکار ایرانی در اولین مصاف وزن منفی 57 کیلوگرم تکواندو بانوان در المپیک توکیو به مصاف کیمیا علیزاده خواهد رفت.

 

صبح امروز مثبت اعلام شدن تست کرونای یک تکواندوکار شیلیایی در این وزن موجب تغییرات در جدول مسابقات شده بود و با حضور 16 ورزشکار در این وزن، رویارویی علیزاده و کیانی در مسابقه اول امکان پذیر نبود اما با تغییرات جدید، این دو ورزشگاه مقابل هم قرار خواهند گرفت.

 

لیندو آلوارز کاستاریکایی به دلیل کسب عنوان سوم در مسابقات گزینشی المپیک در قاره آمریکا جایگزین شیلی نماینده شد تا کمیته بین‌المللی المپیک و فدراسیون جهانی همچنان اصرار به برگزاری مسابقات این با حضور 17 تکواندوکار داشته باشند. 

 

با این اتفاق ناهید کیانی با توجه به رنکینگ پایین‌تر نسبت به نماینده کاستاریکا همچنان در رنکینگ مسابقات در جایگاه آخر قرار می‌گیرد و در یک مسابقه بیشتر نسبت به تمامی تکواندوکاران در دور نخست به مصاف کیمیا علیزاده از تیم پناهجویان خواهد رفت.

 

گفتنی است؛ برای اولین بار در مسابقات توکیو دو وزن بانوان و یک وزن آقایان با حضور 17 تکواندوکار برگزار خواهد شد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها