8/2/2021
دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
68 بیمار جدید کرونایی طی 24 ساعت گذشته در بابل
فرزاد جلالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل:

68 بیمار جدید کرونایی طی 24 ساعت گذشته در بابل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: در 24 ساعت گذشته با پذیرش 68 بیمار جدید و ترخیص 40 بیمار کرونایی با حال عمومی مساعد ، بستری کل بیماران کرونایی به 496 نفر رسید و 37 نفر هم با حال عمومی نامساعد در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

اعتمادآنلاین|فرزاد جلالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل روز پنجشنبه گفت: تاخت و تاز بیماری کووید 19 در بابل همچنان در مدار افزایشی است و در 24 ساعت گذشته 68 بیمار کرونایی جدید در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری شدند.

 

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: اگر مردم به این باور نرسند که با کمک و همکاری آنها ما می توانیم روند افزایشی جهشی فعلی را کنترل کنیم ، آمارهای بستری به مراتب بیشتر خواهد شد.

 

وی بیان داشت: کادر درمانی با تمام وجود وظایف خود را انجام می دهند و بیش از 17 ماه شبانه روز در حال خدمت رسانی به بیماران کرونایی هستند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل تاکید کرد: انتظار می رود شهروندان هم با استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری های اجتماعی و پرهیز جدی از شرکت در دورهمی ها که انجام آن نوعی قدرشناسی از کادر درمانی است، رعایت کنند و به طور یقین می توان روند جهشی گسترش ویروس کووید 19 را مهار کنیم.

 

جلالی  افزود: با استفاده از تمامی ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی بابل و فعال کردن تمامی خانه بهداشت روستاها ، ظرفیت تزریق واکسن کرونا در بابل به بیش از 3 هزار و 500 دز در روز رسیده است.

 

وی اظهار داشت: تاکنون 83 هزار و 805 دز واکسن کرونا به گروه های هدف در بابل تزریق شده است که از این تعداد 6 هزار دز واکسن ایران کوبا بوده است.

 

وی ادامه داد: مطمئن ترین راه پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 رعایت پروتکل های بهداشتی است و شهروندان این عامل را به صورت جدی مد نظر قرار دهند.

 

بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی بابل در 24 ساعت گذشته با پذیرش 68 بیمار جدید و ترخیص 40 بیمار کرونایی با حال عمومی مساعد ، بستری کل بیماران کرونایی به 496 نفر رسید و 37 نفر هم با حال عمومی نامساعد در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها