10/17/2021
یکشنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰
یک کتاب تصویری برای بچه‌ها

یک کتاب تصویری برای بچه‌ها

کتاب تصویری «من روی دستم می‌ایستم» نوشته علی خدایی برای کودکان منتشر شد.

اعتمادآنلاین|‌‌ کتاب تصویری «من روی دستم می‌ایستم» نوشته علی خدایی برای کودکان منتشر شد.

 

به گزارش ایسنا، این کتاب که با طراحی و تصویرگری علی خدایی به چاپ رسیده، اثری است تصویری و بدون کلمه، که با الهام از داستان فیل در تاریکی مثنوی معنوی طراحی شده است و سعی دارد که روایتی را از طریق تصاویر شرح و بسط دهد.

 

کتاب «من روی دستم می‌ایستم» در 28 صفحه تمام‌رنگی با شمارگان 2500 نسخه و به قیمت 15هزار تومان برای گروه سنی بالاتر از 4 سال در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

 

در معرفی کانون از کتاب‌های تصویری آمده است: مهم‌ترین کارکرد کتاب‌های تصویری بدون کلمه این است که می‌توانند جنبه‌ مهمی از هنرهای تصویری تجسمی را به نمایش بگذارند و بیننده با نشانه‌های دیداری ساده و پیچیده‌ای روبه‌رو می‌شود که سعی می‌کند معنای آن‌ها را کشف کند و به یک روایت و داستان برسد.

 

براساس نوشته‌ پدیدآورندگان آثار تصویری، کتاب‌های تصویری بدون کلمه، تنها در تعامل با مخاطب معنا پیدا می‌کنند و کارکرد آن‌ها به مخاطب وابسته است، بنابراین می‌توان این کتاب‌ها را مشارکتی و تعاملی نامید.

 

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب و سایر آثار فرهنگی کانون را از مراکز عرضه‌ محصولات این مجموعه در سراسر کشور و فروشگاه اینترنتی کانون به نشانی shop.kpf.ir خریداری کنند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها