9/19/2021
یکشنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو لغو می شود؟

بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو لغو می شود؟

در یک روز گذشته بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور ژاپن به ثبت رسیده که همین باعث شده تا دولت ژاپن وضعیت اضطراری برای مناطق بیشتری از توکیو، محل میزبانی بازی‌های المپیک 2020 در نظر بگیرد.

اعتمادآنلاین| بازی‌های المپیک 2020 توکیو در حالی با وجود مخالفت‌ مردم ژاپن به خاطر نگرانی از شیوع موج جدید شیوع ویروس کرونا در این کشور از تاریخ 23 جولای (اول مرداد) آغاز شده که با وجود وضع پروتکل‌های بهداشتی شدید، از تاریخ اول جولای (10 تیر) تاکنون شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا که با بازی‌های المپیک توکیو در ارتباط هستند به 169 نفر رسیده است.

 

به گزارش تسنیم، حالا نسخه ژاپنی پایگاه خبری «یاهو» خبر می‌دهد که در یک روز گذشته بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور ژاپن به ثبت رسیده که همین باعث شده تا دولت ژاپن وضعیت اضطراری برای مناطق بیشتری از توکیو، محل میزبانی بازی‌های المپیک 2020 در نظر بگیرد.

 

«یاهو» همچنین خبر داد که یکی از مشاوران دولت ژاپن پیشنهاد کرده در صورت ادامه این وضعیت و کاهش نیافتن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا، بازی‌های پارالمپیک 2020 لغو شود.

 

بازی‌های پارالمپیک 2020 که مانند بازی‌های المپیک 2020 برگزاری‌اش به خاطر شیوع ویروس کرونا ی کسال به تعویق افتاد، قرار است از تاریخ 2 شهریور ماه به میزبانی توکیو آغاز شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها