10/17/2021
یکشنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰
فوتبال یک بازی مردانه است
اسکوچیچ در تمرین تیم ملی زنان:

فوتبال یک بازی مردانه است

شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون به همراه دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال، در تمرینات تیم ملی فوتبال حضور یافتند و دقایقی را با ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال بانوان به گفت‌وگو پرداختند.

اعتمادآنلاین| سرمربی تیم ملی فوتبال مردان به همراه رئیس فدراسیون فوتبال از تمرین تیم ملی بانوان بازدید کرد و به گفت‌وگو با آن‌ها پرداخت.

 

به گزارش ایسنا، شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون به همراه دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال، بعد ازظهر دوشنبه 25 مرداد در تمرینات تیم ملی فوتبال حضور یافتند و دقایقی را با ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال بانوان به گفت‌وگو پرداختند.


در این دیدار رئیس فدراسیون فوتبال از بازیکنان خواست تا تلاش و تمرینات مستمر خود را برای موفقیت‌های بیش از پیش به‌کار بگیرند و گفت، در این مسیر فدراسیون فوتبال از هیچ حمایتی برای موفقیت فوتبال زنان دریغ نخواهد کرد.


در ادامه، اسکوچیچ خطاب به بازیکنان گفت: فوتبال یک رشته مردانه است، اما با حمایت‌های رئیس فدراسیون و تلاش خودتان ثابت کردید در مسیر درستی قرار گرفته‌اید. از لحاظ فنی هر کمکی که از دستم بربیاید، برای فوتبال بانوان انجام خواهم داد و در کنار شما هستم. همچنین آرزوی موفقیت در مسابقات مرحله اول انتخابی جام ملت‌های آسیا را برای شما دارم.


در پایان بازیکنان از رئیس فدراسیون فوتبال به‌خاطر حمایت‌های بیش از پیش از تیم ملی فوتبال زنان تشکر و قدردانی کردند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها