10/17/2021
یکشنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰
جیک جیلنهال بازیگر «آهنگ فراموش شده» شد

جیک جیلنهال بازیگر «آهنگ فراموش شده» شد

فیلم سینمایی «آهنگ فراموش شده» با اقتباس از یک کتاب کمیک، با بازی جیک جیلنهال کلید خواهد خورد.

اعتمادآنلاین| جیک جیلنهال در «آهنگ فراموش شده» که با اقتباس از رمان گرافیکی لورنزو دی فلیچی ساخته می‌شود، جلوی دوربین می‌رود.

 

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، کمپانی «نیو ریپابلیک پیکچرز» دیروز اعلام کرد حقوق ساخت فیلمی بر مبنای این کتاب را خریده و قصد دارد با اقتباس از آن یک فیلم بلند سینمایی بسازد.

 

کمپانی متعق به جیلنهال یعنی «ناین استوریز» نیز تهیه کننده این فیلم خواهد بود و در این راه چند تهیه کننده دیگر وی را همراهی می‌کنند. یکی از این همراهان کِرکمن از سازندگان و نویسنده «مردگان متحرک» و «شکست‌ناپذیر» و نیز از نویسندگان کمیک‌های مارول مانند «مردان ایکس نهایی» و «مرد مورچه‌ای جبران ناپذیر» است.

 

کتاب «آهنگ فراموش شده» سال 2018 منتشر شده و درباره مردی است که هر روز تلاش می‌کند تا جان کسانی را که هنوز در «اوبلیویو» زنده هستند نجات دهد. این مکان آخرالزمانی در فیلادلفیا قرار دارد که یک دهه پیش نابود شده و 300 هزار شهروند داشته که هنوز برخی از آنها زنده هستند.

 

قرار است جیک جیلنهال نقش این شخصیت اصلی را ایفا کند.

 

این اولین قرارداد بین دو کمپانی «نیوریپابلیک» و «ناین استوریز» است. این کمپانی پیشتر با کیت بلانشت و کمپانی وی قرارداد همکاری امضا کرده‌است.

 

جیلنهال بازی در اکشن «آمبولانس» به کارگردانی مایکل بی و «گناهکار» آنتوان فوکوا برای نتفلیکس را هم در برنامه دارد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها