10/27/2021
چهارشنبه، ۰۵ آبان ۱۴۰۰
آغاز فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو + شرایط

آغاز فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو + شرایط

فروش محصولات در قالب طرح فروش فوق‌العاده در گروه صنعتی ایران‌خودرو در حالی به بیست و یکمین دوره خود رسیده است که در این مرحله سه محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، راناپلاس و پارس بنزینی عرضه شده و متقاضیان به مدت سه روز، از امروز (پنجشنبه) تا پایان روز شنبه (ششم شهریورماه) فرصت ثبت‌نام دارند.

اعتمادآنلاین| بیستمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات این خودروساز، هفته دوم مرداد ماه (14 مردادماه) با عرضه دو مدل از محصول پژو پارس (پارس بنزینی و پارس TU5) اجرا و قرعه‌کشی آن 17 مردادماه برگزار شد.

 

به گزارش ایسنا، در بیستمن فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو در مجموع سه میلیون و 971 هزار و 170 نفر برای 12 هزار دستگاه خودرو شرکت کردند که به تفکیک و طبق آمار، یک میلیون و 340 هزار و 334  نفر برای پژو پارس بنزینی و دو میلیون و 630 هزار و 836 نفر برای پژو پارس TU5 با ظرفیت 6000 دستگاه برای هریک از این دو محصول شرکت‌ کردند.  

 

حال در بیست و یکمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات این خودروساز بزرگ، سه محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، راناپلاس و پارس بنزینی با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر 90 روزه عرضه شده است؛ متقاضیان از امروز (پنجشنبه چهارم شهریورماه) به مدت سه (تا روز شنبه/ ششم شهریورماه) فرصت دارند تا با با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.  

 

مراسم قرعه کشی یکشنبه هفته آینده (هفتم ماه جاری) برای تعیین مشتریان نهایی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و مراسم به صورت مستقیم از پایگاه اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه ایران خودرو در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

 

 طبق روال،  پس از اعلام اسامی منتخبان از طریق درج اسامی در سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک، مشتریان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا وجه کامل خودرو را واریز کنند.  

 

لازم به یادآوری است که پیش از اعلام اسامی منتخبان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد کرد و کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ایران‌خودرو، اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

ایران خودرو

 

محدودیت‌های فروش فوق‌العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می‌شود و براین اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله 48 ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد؛ تنها از مرحله هیجدهم به بعد، طبق مصوبه کمیته خودرو، دیگر شرط الزام در رهن ماندن یکساله سند خودروها وجود ندارد.

 

ضمن اینکه گارانتی خودرو پنج ماه پس از تحویل خودرو  در صورت عدم مراجعه مشتری به شبکه خدمات پس از فروش باطل می‌گردد و حداقل کاردکرد 1000 کیلومتر در زمات مراجعه ضروری است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها