10/26/2021
سه شنبه، ۰۴ آبان ۱۴۰۰
جدایی مطهری، ریگی و اسماعیلی از استقلال قطعی شد

جدایی مطهری، ریگی و اسماعیلی از استقلال قطعی شد

مدیرعامل استقلال اعلام کرد احتمال جدایی مسعود ریگی، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی از این تیم زیاد است.

اعتمادآنلاین| ارسلان مطهری، مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی 3 بازیکن هستند که با وجود پایان قرارداد هنوز تمدید نکرده اند و بحث های زیادی درباره شان وجود دارد. این 3 بازیکن اما حالا در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته اند!

 

به گزارش خبرآنلاین، ارسلان مطهری و مسعود ریگی دو بازیکنی بودند که طی روزهای گذشته مذاکراتی را با باشگاه استقلال انجام دادند اما توافقی حاصل نشد. از طرف دیگر مدیران باشگاه با فرشید اسماعیلی هیچ مذاکره ای نداشتند.

 

درباره 3 بازیکن مذکور طی روزهای گذشته شایعات و مسائل زیادی مطرح شد. شایعاتی مبنی بر اینکه توافقات مالی درباره شان صورت نگرفته و یا اینکه خودشان قصد دارند با پیشنهاد بهتر به تیم های دیگر بپیوندند.

 

حالا اما در پی حرف و حدیث های موجود امروز احمد مددی مدیرعامل استقلال در گفت وگو با برنامه تلویزیونی ورزش و مردم آب پاکی را درباره این 3 بازیکن روی دست آنها و هواداران ریخت و اعلام کرد که جدایی شان قطعی شده است.


مددی وقتی با سوال پیمان یوسفی مجری برنامه درباره وضعیت تمدید قرارداد با فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری مواجه شد، گفت: این دو بازیکن در لیست تمدید قرارداد ها حضور ندارند!

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها