12/6/2021
دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۴۰۰
رکورد 28 میلیونی برای قسمت سیزدهم «زخم کاری»

رکورد 28 میلیونی برای قسمت سیزدهم «زخم کاری»

تعداد مخاطبین قسمت سیزدهم سریال «زخم کاری» ساخته محمد حسین مهدویان 460 درصد نسبت به مخاطبین قسمت اول افزایش پیدا کرده است.

اعتمادآنلاین| پس از بررسی میزان دقیقه تماشای سریال «زخم کاری» در 16 ساعت اولیه انتشار، این سریال بعد از چند هفته رکوردشکنی پی در پی با عدد شگفت‌انگیز 28 میلیون دقیقه تماشا در قسمت سیزدهم رکوردهای قبلی خود را باز هم جابجا کرد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین به نقل از روابط عمومی فیلیمو، این سریال با استقبال کاربران فیلیمو روبرو شده است و قسمت سیزدهم زخم کاری توانسته است رکورد جدیدی را از خود به جای بگذارد و در اولین روز انتشار بیش از 4/6 برابر مخاطب نسبت به قسمت اول این سریال در روز نخست انتشار به خود اختصاص دهد. به عبارت دیگرتعداد مخاطبین قسمت سیزدهم 460 درصد نسبت به مخاطبین قسمت اول افزایش پیدا کرده است.

 

تعداد مخاطبان آخرین قسمت پخش شده سریال زخم کاری نسبت به قسمت دوازدهم با رشد 11 درصدی روبرو شده است. و پس از ارزیابی 16 ساعت اولیه پخش قسمت‌های اول تا سیزدهم، قسمت سیزدهم زخم کاری در 16 ساعت اول انتشار، رکورد 28 میلیون و 361 هزار و 529 دقیقه تماشا را به ثبت رسانده است.

 

این آمار در حالی است که قسمت دوازدهم این سریال در 16 ساعت ابتدایی رکورد 24 میلیون و 890 هزار و 839 دقیقه تماشا را به نام خود ثبت کرده است.

 

در جدول زیر میزان دقیقه تماشا و روند رشد سریال «زخم کاری» را مشاهده کنید.

 

آمار زخم کاری

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها