9/23/2021
پنج شنبه، ۰۱ مهر ۱۴۰۰
آغاز هندبال قهرمانی زنان آسیا از فردا/ ژاپن اولین حریف ایران

آغاز هندبال قهرمانی زنان آسیا از فردا/ ژاپن اولین حریف ایران

مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا از فردا چهارشنبه به میزبانی اردن آغاز می‌شود و تیم ملی هندبال زنان ایران در نخستین دیدارش به مصاف ژاپن خواهد رفت.

اعتمادآنلاین| هجدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا از فردا چهارشنبه 24 شهریور به میزبانی اردن آغاز می‌شود و تیم ملی زنان ایران در نخستین دیدارش در این مسابقات از ساعت 16:30 به وقت ایران به مصاف ژاپن خواهد رفت. 

 

در حالی که قرار بود این مسابقات با 12 تیم و در دو گروه انجام شود تنها چند روز قبل از آغاز مسابقات تیم قطر از حضور در این مسابقات انصراف داد تا در گروه A پنج تیم با هم رقابت کنند. 

 

اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی هندبال زنان ایران

 

مینا وطن پرست، شقایق باپیری، عطیه شهسواری، شیما زارع، فاطمه خلیلی، نوریه عباسی، هدیه ویسی، آرزو کیانی آرا، حدیث نوروزی، مریم یوسفی، ساناز رجبی، مژگان قهرمانی، الناز قاسمی، هانیه لک، رویا نوروزی، بهاره ایزدگشب، صونا بیداد و زینب بذرافکن بازیکنان حاضر در مسابقات قهرمانی زنان آسیا هستند.

 

کادرفنی تیم ملی زنان را نیز عزت الله رزمگر به عنوان مدیر فنی، خدیجه قانع به عنوان مربی، نشمین شافعیان به عنوان مشاور فنی، ناهید مقبول به عنوان سرپرست و فاطمه جعفری به عنوان فیزیوتراپ تشکیل می‌دهند.

 

گروه‌بندی مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا اردن

 

گروه A: کره جنوبی، سنگاپور، هنگ کنگ، قزاقستان و ازبکستان

 

گروه B: ایران، ژاپن، فلسطین، کویت، سوریه و اردن

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها